zde jsou nejlepší nabídky od Amazon Flash Sales

Amazon i letos nabízí skvělé nabídky pro jarní bleskové výprodeje. Audio oddělení není výjimkou. Připojené reproduktory a obrazovky se tak zobrazují za snížené ceny. Nyní je ten správný čas vybavit se levněji!

echo show 15

Echo Show a Echo Dot: zde jsou nejlepší nabídky na připojené reproduktory a obrazovky

Jarní bleskové výprodeje Amazonu probíhají letos od 20. do 27. března včetně. Během těchto několika dní tento gigant elektronického obchodu vyprodává mnoho položek. To je případ Echo Dot a Echo Show. Pokud hledáte levný reproduktor nebo připojenou obrazovku, tento výběr je pro vás jako stvořený. Zde jsou nejlepší akce, které si na Amazonu nenechte ujít.

Prodám připojené reproduktory

  • Echo Pop na 24,99 EUR místo 54,99 EUR
  • Echo Dot (5. generace) na 34,99 EUR místo 59,99 EUR
  • Echo Dot s hodinami (5. generace) za 44,99 EUR namísto 74,99 EUR
  • Echo (4. generace) na 79,99 EUR místo 119,99 EUR
  • Echo Studio na 189,99 EUR místo 239,99 EUR
  • Echo Auto (2. generace) za 39,99 EUR namísto 69,99 EUR

Připojené obrazovky v prodeji

Od vydání úplně prvního Amazon Echo v roce 2014 se sortiment amerického giganta značně rozšířil. Dnes existuje mnoho modelů připojených reproduktorů a obrazovek pro domácnost. Bez ohledu na váš rozpočet je tu pro vás Echo. Díky’Hlasová asistentka Alexamůžete použít svůj hlas provádět vyhledávání, poslouchat hudbu, ovládat připojená zařízení, znát počasí, přistupovat k různým funkcím, jako je časovač, nebo dokonce volat.

U příležitosti jarních bleskových výprodejů nabízí Amazon nejlevnější připojený reproduktor za 24,99 EUR. Toto je Echo Pop, běžně v prodeji za 54,99 EUR, nabízí se za -55 %! Nenechte se však zmást jeho cenou, protožeEcho Pop ačkoli to může být malý, ekonomicky připojený reproduktor, je obojí kompaktní a výkonný ! Dodaný zvuk je dostačující pro malou místnost, jako je například ložnice.

Pokud hledáte vyšší model, Echo Studio by vás mělo potěšit. Jedná se o připojený reproduktor, který má 5 reproduktorů. Zvuk je tedy silný a pohlcující. L’Echo Studio má zvláštnost automaticky detekuje akustiku prostor a odpovídajícím způsobem přizpůsobte zvuk pro optimální výsledky. Pro jarní bleskové prodeje jej Amazon uvádí pouze za 189,99 EUR namísto 239,99 EUR.

Připojené reproduktory nejsou jediné v prodeji. Během Amazon Flash Sales můžete také získat verze s obrazovkou za sníženou cenu. Řada Echo show je vybavena dotykovým displejem a kamerou, která vám dává možnost sledovat videa a uskutečňovat videohovory. Nejmenší formát je Echo Show 5, nabízený za 59,99 EUR namísto 109,99 EUR. to je nejnovější verze, která má 5,5palcový displej s rozlišením 960 x 480 px.

Pokud hledáte větší připojenou obrazovku, existují modely s 8, 10 a dokonce 15 palci. L’Echo Show 15 tak disponuje velkou 15,6palcovou obrazovkou s krásným Full HD rozlišení 1920 x 1080 px. Jeho velká velikost vám dává možnost použití na TV, zejména proto, že je dodáván s dálkovým ovládáním a je integrován Alexa a Fire TV. Můžete tak přistupovat k různým streamovacím službám (Prime Video, Netflix, YouTube, Disney+ nebo dokonce Molotov). Můžete jej připevnit buď na zeď, nebo umístit na samostatně prodávaný držák.

Pro dalšíneváhejte a prostudujte si naši příručku o nejlépe připojených obrazovkách a nejlépe připojených reproduktorech.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *