zde je seznam kódů pro přístup ke skrytým kategoriím v roce 2024

Znáte tajné kódy Netflixu? Tato stránka má mnoho skrytých kategorií a podkategorií, které usnadňují objevování filmů a seriálů. Můžete se k němu dostat pomocí seznamu kódů, který vám představujeme v tomto souboru.

skryté kódy netflix
Kredity: Pixabay

Jste jako někteří z nás v týmu závislí na katalogu Netflix? Určitě jste se někdy potýkali s problémy při filtrování filmů a seriálů, které vás zajímají, podle velmi specifických kritérií. Streamovací služba ve skutečnosti spoléhá na velmi účinný systém návrhů, který doporučuje obsah, který odpovídá vašim sklonům. Pokud vás ale zajímá velmi specifická kategorie filmů, není vždy snadné se v nich zorientovat.

K přečtení: seriály a filmy ke shlédnutí o víkendu na Netflixu

Samozřejmě, někdy chcete něco jiného. Dobrá velká komedie, malý italský film nebo dokonce dobrý velký americký trhák se superhrdiny. Je to možné… s trochou úprav!

Chcete-li použít kódy v této složce:

  • Spusťte Netflix na svém profilu
  • V adresním řádku byste měli vidět následující adresu URL: www.neflix.com/browse
  • Pro přístup ke konkrétní kategorii stačí kliknout zadejte tajný kód po adrese www.netflix.com/browse/genre (např.: www.netflix.com/browse/genre/47465)
  • Na televizoru jednoduše zadejte číslo vyhledávací lišta.

Dotyčný kód vám umožní přístup ke všem velkým západním klasikám na platformě. Stejně tak kódy umožňují přístup k vánočním filmům na Netflixu nebo filmům věnovaným Valentýnu.

Upozorňujeme však, že některé kódy Netflix se mohou změnit v závislosti na záznamech a výstupech v katalogu platformy. V maximální možné míře se postaráme o to, aby byl tento soubor aktuální, přidáváme nové kódy a mažeme ty, které se staly zastaralými.

Seznam kódů Netflix pro přístup ke skrytým kategoriím a podkategoriím

Chcete-li usnadnit vyhledávání v tomto dlouhém seznamu, můžete na stránce vyhledat konkrétní výraz stisknutím kláves Ctrl + F nebo Cmd + F na klávesnici. Na konci tabulky najdete kódy týkající se různých kategorií televizních seriálů. Najdete zde také kategorie týkající se určitých aktérů, užitečné, pokud hledáte filmy a seriály se svým oblíbeným hercem/herečkou!

Akční adventura

Karikatury

Filmy pro děti nebo rodinu

Velká filmová klasika

Komedie

Kultovní filmy

Dokumentární filmy

Dramata

Víra a spiritualita

Zahraniční filmy

LGBT filmy

Hororové filmy

Nezávislé kino

Hudba

Hudební komedie

romance

Sci-fi a fantasy

Filmy se sportovní tematikou

Thrillery

TV seriály a pořady

Kódy Netflix po desetiletí

Ostatní

Proč tyto kódy Netflix?

Na Netflixu jsou kategorie spíše omezené. Celkem existuje kolem patnácti kategorií pro filtrování několika tisíc filmů. Je těžké se v tom zorientovat, zvlášť když hledáte něco hodně konkrétního. Tak, Inženýři Netflixu vytvořili malé tajné kódy stále umožňuje přístup k dalším kategoriím a dokonce i podkategoriím, které jsou normálně neviditelné.

Existuje řada kódů pro všechny žánry filmů Netflix, ale také pro série z katalogu Netflix. Zajímavé je také to, že jsou k dispozici kódy pro obsah přizpůsobený anime z katalogu Netflix. Můžete dokonce přistupovat k filmům a seriálům podle věkových skupin. Docela pěkné, že?

Pokud toho tedy chcete využít, nebo najít svou další sérii ke stažení, použijte výše uvedený seznam hlavních skrytých kódů. Existuje ještě úplnější seznam, ale pak máme přístup k opravdu velmi přesným filtrům. Stále mluvíme o 27 000 dostupných kategoriích a podkategoriích! Kromě toho si prosím uvědomte, že uvádíme seznam nových filmů a seriálů dostupných na Netflixu na každý měsíc, pokud si někdy budete chtít připravit plán sledování s předstihem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *