Využijte výhod Office a Windows za nízké ceny s Office 2021 Pro za 25,25 EUR a Windows 11 Pro za 13,25 EUR!

Čínský Nový rok se blíží a letos slavíme draka! Při této příležitosti se web pro prodej softwaru Godeal24 velmi rozmohl a nabízí software společnosti Microsoft, jako je Windows nebo Office, za bezkonkurenční ceny. Objevte všechny níže uvedené nabídky!

240124-720p-gd24-€

S příchodem čínského nového roku, roku draka, je ideální čas pořídit si operační systém Microsoft Windows a MS Office, což vám dává jedinečnou příležitost odemknout svůj plný potenciál. U příležitosti velkého lunárního novoročního výprodeje na Godeal24 získejte operační systém Microsoft Windows 10 za skromnou částku 8,25 €, méně než 10 % jeho obvyklé ceny! A pro ty, kteří chtějí nejnovější verzi, je Windows 11 Pro k dispozici za pouhých 13,25 €! Chcete-li dokončit tento robustní operační systém, vybavte se základní sadou produktivity, Office 2021 Pro Plus, nabízenou za 25,25 EUR. Vyberte si výhodný balíček Microsoft Office 2021 Professional Plus pro 5 počítačů, který vyžaduje pouze 15,05 EUR na počítač! Ať už pro upgrade vašeho počítače nebo jako promyšlený dárek, je to perfektní volba.

Godeal24 se staví jako důvěryhodný prodejce softwaru, který se specializuje na prodej operačních systémů Windows, softwaru Office a také softwaru řady IOBIT, Ashampoo a mnoha dalších softwarových kódů, které zahrnují odinstalaci, správu systému, zabezpečení a antivirus. Všechny objednané klíče jsou odeslány do 24 hodin bez jakýchkoli manipulačních nebo přepravních nákladů. Jednoduše si stáhněte software z oficiálních webových stránek a zadejte svůj klíč pro aktivaci vašeho produktu, což zajistí zcela legitimní použití.

Tato propagační nabídka končí za týden. Nenechte si ujít tuto příležitost: je čas zadat objednávku a využít tuto jedinečnou příležitost.

Nabídky na Godeal24 na čínský Nový rok

Zvyšte svou produktivitu za nízkou cenu:

Windows 11 Pro, jeden z celosvětově nejoblíbenějších operačních systémů, vyniká svým mnohostranným významem. Čeká na vás dobrodružství objevování, abyste prozkoumali veškerý jeho potenciál!

Využijte také balíček za nízkou cenu s kódem SGO62:

A z tohoto bleskového výprodeje vám spadne čelist:

A také můžete využít slevy až -50 % s kódem SGO50 na následující produkty:

Nejpohodlnější způsob, jak získat nástroje, je Godeal24. Díky funkčním klíčům a profesionálnímu zákaznickému servisu bude váš nákup bez starostí:

Jak provést platbu?

Přejděte na stránku kompletního nákupu, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Údaje o fakturaci“.

FireShot Capture 978 – GD24 čínský lunární novoroční výprodej phonandroid.com – Google Docs_ – docs.google.comFireShot Capture 978 – GD24 čínský lunární novoroční výprodej phonandroid.com – Google Docs_ – docs.google.com

V tomto kroku vyberte „CWALLETCO“ a poté klikněte na „Pokračovat“.

FireShot Capture 979 – výprodej čínského lunárního nového roku GD24 phonandroid.com – Dokumenty Google_ – docs.google.comFireShot Capture 979 – výprodej čínského lunárního nového roku GD24 phonandroid.com – Dokumenty Google_ – docs.google.com

Zkontrolujte podrobnosti objednávky a klikněte na „Potvrdit objednávku“.

FireShot Capture 980 – GD24 čínský lunární novoroční výprodej phonandroid.com – Google Docs_ – docs.google.comFireShot Capture 980 – GD24 čínský lunární novoroční výprodej phonandroid.com – Google Docs_ – docs.google.com

Poté budete přesměrováni na novou stránku; klikněte na „Vyberte způsob platby“.

FireShot Capture 981 – GD24 čínský lunární novoroční výprodej phonandroid.com – Google Docs_ – docs.google.comFireShot Capture 981 – GD24 čínský lunární novoroční výprodej phonandroid.com – Google Docs_ – docs.google.com

Konečně je vám k dispozici PayPal, abyste mohli snadno platit.

FireShot Capture 982 – GD24 čínský lunární novoroční výprodej phonandroid.com – Google Docs_ – docs.google.comFireShot Capture 982 – GD24 čínský lunární novoroční výprodej phonandroid.com – Google Docs_ – docs.google.com

Kdo je Godeal24?

Godeal24 se prezentuje jako mezinárodní distributor počítačového softwaru, uznávaný pro svou mimořádně konkurenceschopnou cenovou politiku. Ať už jste tvůrce obsahu na volné noze a hledáte software pro úpravu videa a fotografií, nebo chcete zlepšit zabezpečení svého počítačového systému pomocí antivirového softwaru, Godeal24 vám nabízí širokou škálu nabídek, které splní vaše potřeby.

Nákup na Godeal24 je zárukou získání 100% autentického softwaru. Stránka zaručuje naprostou bezpečnost a okamžité odeslání klíče emailem po zaplacení Vaší objednávky. Godeal24 se zavazuje poskytovat profesionální technickou podporu dostupnou 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, stejně jako doživotní poprodejní servis, což zajišťuje, že budete mít s produktem bezstarostný zážitek!

Kontakt : [email protected]

Tento článek je sponzorovaný příspěvek, který vám přináší Godeal24.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *