Velká akce na laserovou gravírku Creality Falcon2 22W na GeekBuying!

Březnové výprodeje pokračují na GeekBuying! Stránka násobí propagační kódy a nabízí slevy až -70 % na několik dní. Mezi nabídkami jsme našli několik laserových rytců Creality za opravdu nízké ceny. Více vám prozradíme níže.

Laserová rytina Creality Falcon2 22W

Laserový rytec nabízí mnoho výhod pro tvůrce, řemeslníky a profesionály. Tato technologie umožňuje přesné a detailní rytiny do různých materiálů, jako je dřevo, kov, sklo nebo plast, čímž se otevírá široká škála kreativních a komerčních možností. Nabízí bezkonkurenční flexibilitu v personalizaci produktů, od vytváření jedinečných dárků až po hromadnou výrobu personalizovaných položek. Laserová rytina je navíc rychlá, efektivní a schopná reprodukovat složité návrhy s vysokou věrností, což z ní činí neocenitelný nástroj pro inovace a vynikání v mnoha průmyslových odvětvích.

Problém: Laserové rytiny mohou být drahé, zvláště ty kvalitní! Ale to bylo před březnovými akcemi na GeekBuying! Přímým přechodem na webové stránky značky můžete využít výjimečné nabídky v tomto odvětví. Vybrali jsme pro vás 4 modely za snížené ceny:

Creality Falcon2 22W a 40W: revoluce v laserovém gravírování a řezání

Laserová rytina Creality Falcon2 40WLaserová rytina Creality Falcon2 40W

Laserové gravírky Creality Falcon2 22W a 40W vynikají ve světě laserového gravírování a řezání svými pokročilými funkcemi a všestranností.

Creality Falcon2 22W je uznávaný pro svou schopnost rychle gravírovat a řezat různé materiály s rychlostí až 25 000 mm/min. Jeho integrovaný systém vzduchové podpory, nastavitelný ručně nebo automaticky pomocí LightBurn, zlepšuje kvalitu řezu tím, že eliminuje kouř a nečistoty a chrání čočku laseru pro čistší výsledek. Tento model také nabízí snadnou instalaci a použití díky předem smontovanému rámu, který zajišťuje rychlé spuštění. Kromě toho obsahuje bezpečnostní ochranu, jako jsou monitory vzduchu, ohně a čočky, aby bylo zajištěno bezpečné a spolehlivé použití.

Creality Falcon2 40W zase posouvá inovace ještě dále. S výstupním výkonem 40 W je schopen řezat silné materiály jako 20 mm korek a 0,15 mm nerezovou ocel v jednom průchodu. Tento stroj se vyznačuje schopností přímo gravírovat barevné vzory na nerezovou ocel, keramiku a neprůhledné sklo, přičemž využívá fyzikální reakci zahřátého kovu k výrobě široké škály barev. Falcon2 40W také nabízí ultra vysokou rychlost řezání 25 000 mm/min, což výrazně zvyšuje produktivitu. Jeho struktura z eloxované hliníkové slitiny zajišťuje vynikající stabilitu pohybu, zvyšuje odolnost a přesnost gravírování. Pro bezpečnost obsahuje tento model pět pokročilých ochran, včetně detektoru plamene, dvoucestného koncového spínače, bezpečnostního zámku, tlačítka nouzového zastavení a krytu detekce laseru. Snadné offline ovládání prostřednictvím TF karty zvyšuje pohodlí tohoto výkonného a všestranného modelu.

Stručně řečeno, Falcon2 od Creality 22W a 40W nabízí pokročilá řešení pro laserové gravírování a řezání, z nichž každé má své vlastní výhody. 22W je ideální pro ty, kteří hledají efektivní a snadno ovladatelný stroj, zatímco 40W je vhodný pro ty, kteří vyžadují vyšší výkon a větší škálu funkcí pro ambicióznější projekty.

Objevte výkon a přesnost s Falcon2 Pro 22W a 40W

Laserová rytina Creality Falcon2 Pro 22WLaserová rytina Creality Falcon2 Pro 22W

Creality Falcon2 Pro, dostupný ve verzích 22W a 40W, představuje významný pokrok v laserovém gravírování a řezání a nabízí vylepšené funkce pro fandy a profesionály. Tyto modely obsahují špičkové technologie, které poskytují vysoce přesné výsledky, vyšší rychlost a bezpečné a efektivní použití.

Falcon2 Pro 22W září svou schopností gravírovat a řezat širokou škálu materiálů působivou rychlostí 25 000 mm/min, díky technologii bodové komprese FAC. Je navržen tak, aby zvýšil produktivitu při zachování výjimečné kvality gravírování. Jeho integrovaný systém vzduchové podpory, nastavitelný ručně nebo automaticky pomocí softwaru LightBurn, zajišťuje čisté výsledky účinnou eliminací kouře a nečistot.

Falcon2 Pro 40W posouvá laťku ještě dále díky svému výjimečnému výkonu 40 W, který dokáže řezat i silnější materiály, jako je 20 mm korek a 0,15 mm nerezová ocel, v jediném průchodu. Tento model také vyniká svou schopností gravírovat barevné vzory na nerezovou ocel, keramiku a neprůhledné sklo a vytvářet zářivá, detailní umělecká díla. Se strukturou z eloxované hliníkové slitiny slibuje velkou odolnost a zvýšenou přesnost při gravírování. Navíc jeho pět pokročilých bezpečnostních ochran, včetně detektoru plamene a tlačítka nouzového zastavení, zaručuje používání bez rizika.

Závěrem lze říci, že modely Falcon2 Pro 22W a 40W společnosti Creality nabízejí pokročilá řešení pro laserové gravírování a řezání, z nichž každý má jedinečné funkce vhodné pro různé potřeby a úrovně dovedností. Ať už jde o detailní gravírovací projekty nebo řezání přes tlusté materiály, tyto laserové gravírky kombinují výkon, přesnost a bezpečnost, aby splnily požadavky široké škály uživatelů.

Chcete ještě více výhodných nabídek? Navštivte GeekBuying do 31. března (včetně), abyste využili množství produktů High Tech za nízké ceny, a to zejména díky následujícím kódům:

  • 24MGS1 se slevou 50 EUR za každých 550 EUR nákupu
  • 24MGS2 se slevou 25 EUR za každých 300 EUR nákupu
  • 24MGS3 se slevou 10 EUR za každých 100 EUR nákupu
  • 24MGS4 se slevou 3 € za každých 30 € nákupu

Poslední překvapení a v neposlední řadě: pokud svou objednávku zaplatíte přes PayPal, Klarna nebo kreditní/debetní kartou, můžete také využít:

  • Dodatečná sleva 5 € z nákupu 200 €
  • Dodatečná sleva 10 € z nákupu 400 €

Tak na co čekáš? Rychle přejděte na GeekBuying a využijte všechny tyto výjimečné nabídky.

Tento článek je sponzorovaný příspěvek, který vám přináší GeekBuying.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *