užijte si Microsoft Office 2021 Pro Plus na celý život za pouhých 26,75 €!

Brzy se uvidíme na Godeal24 na velkém jarním bleskovém výprodeji! Značka na pár dní nabízí software Microsoftu za opravdu nízké ceny. Windows nebo dokonce Office, níže podrobně popisujeme nabídky.

240314-720p-gd24-€

Všichni hledáme řešení, jak si zjednodušit každodenní život. Pokud plánujete upgrade svého počítače, Godeal24 je vaše ideální destinace. Godeal24 vám nabízí licenci Microsoftu za bezkonkurenční cenu. Windows 11 Pro, dostupný za 13,55 EUR, je nejnovější operační systém Windows obohacený o řadu aktualizací. Zahrnuje vylepšení zabezpečení, jako je mimo jiné šifrování BitLocker, integrace Microsoft Information Protection, biometrické přihlašování.

Využijte také tuto výjimečnou nabídku: doživotní licenční balíček pro Microsoft Windows 11 Pro a Office Pro 2021 za pouhých 36,59 €, čímž ušetříte stovky eur oproti běžným cenám. Windows 11 Pro a Microsoft Office Professional Plus 2021 jsou navrženy tak, aby bezproblémově spolupracovaly a zajistily optimální uživatelský zážitek.

Máte již Windows 11 Pro a chcete si zakoupit pouze sadu Office? Office 2021 Pro Lifetime vyniká mezi tisíci produktivních nabídek dostupných na trhu. Nabídka dne: za pouhých 26,75 € získejte autentickou licenci Office 2021 Pro. Na rozdíl od Microsoft 365 nemá tento kancelářský balík žádné předplatné ani měsíční platby. Jediná platba vám zaručí přístup na celý život. Revoluční způsob práce, tvorby a spolupráce s touto výkonnou kombinací základních nástrojů pro produktivitu a nejnovějšího operačního systému.

Všechny nabídky společnosti Microsoft k okamžitému uchopení!

Použijte kód SGO62 pro -62 % na následující produkty:

Chcete objevit nový software Windows 11? Použijte kód SGO50:

Kód SGO62 vám také může pomoci těžit z následujících produktů za nízké ceny:

V Godeal24 si můžete vybrat mezi množstvím IT nástrojů. Například :

Jak provést platbu?

Přejděte na stránku dokončení nákupu, přihlaste se jako host (nebo si vytvořte nový uživatelský účet) a pokračujte zadáním „Fakturačních údajů“.

Godeal24jaro1Godeal24jaro1

Nyní vyberte „CWALLETCO“ a poté stiskněte „Pokračovat“.

Godeal24jaro2Godeal24jaro2

Před kliknutím na „Ověřit objednávku“ se ujistěte, že vaše objednávka vyhovuje.

Godeal24jaro3Godeal24jaro3

Poté budete přesměrováni na novou stránku; klikněte na „Vyberte způsob platby“.

Godeal24jaro4Godeal24jaro4

Na závěr vám nabízíme PayPal jako možnost dokončení nákupu.

Godeal24jaro5Godeal24jaro5

Co je Godeal24?

Godeal24 se staví jako mezinárodní distributor počítačového softwaru, který se vyznačuje obzvláště konkurenceschopnou cenovou strategií. Takže, ať už jste nezávislým tvůrcem obsahu a hledáte software pro úpravu videa a fotografií, nebo chcete zlepšit zabezpečení svého počítačového systému pomocí antivirových řešení, doporučujeme vám prozkoumat všechny nabídky od Godeal24: je to sázka na jistotu, že tam najdeš co hledáš.

Software nabízený na Godeal24 je certifikován jako 100% autentický. Stránka zajišťuje úplné zabezpečení vašich transakcí a aktivační klíče jsou doručeny okamžitě e-mailem po zaplacení. Godeal24 se zavazuje poskytovat špičkovou technickou podporu dostupnou 24 hodin denně 7 dní v týdnu, stejně jako dlouhodobý poprodejní servis, což zajišťuje bezproblémové používání produktu!

Tento článek je sponzorovaný příspěvek, který vám přináší Godeal24.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *