Timekettle překonává jazykovou bariéru pomocí tohoto okamžitého hlasového překladače s umělou inteligencí

Okamžitý hlasový překladač poháněný umělou inteligencí a podporující až 40 jazyků, to je způsob, jakým Timekettle hodlá otřást trhem překladů a tlumočení. S X1 AI Interpreter Hub chce značka prolomit jakoukoli jazykovou bariéru a umožnit komukoli snadno komunikovat kdekoli na světě.

Náboj Timekettle x1

Značka Timekettle, která je již známá svými bezdrátovými sluchátky s integrovaným překladačem, posouvá na vyšší rychlost tím, že uvádí X1 AI Interpreter Hub. Tento zbrusu nový produkt byl na veletrhu CES 2024 v Las Vegas odměněn ziskem ceny za inovaci.

Jedná se o okamžitý hlasový překladač, který slouží jako tlumočník pro konverzace mezi dvěma nebo více lidmi, kteří nemluví stejným jazykem. Timekettle se hodlá etablovat jako nový standard v mezinárodní komunikaci.

Objevte X1 AI Interpreter Hub

Až 20 mluvčích v 5 jazycích současně

X1 AI Interpreter Hub je kapesní zařízení, které lze snadno přenášet kamkoli. Jeho úlohou je podporovat výměny ve velkém počtu jazyků a situací. Studenti v zahraničí, pracovníci v mezinárodním obchodu a obchodu, multietnické rodiny… Okamžitý hlasový překladač Timekettle se přizpůsobí všem potřebám.

Je to nástroj, který může být použit v profesionálním prostředí nebo ne. Můžete jej použít během jednání, konference nebo k chatování s lidmi, když jedete na zahraniční dovolenou. Zařízení pracuje autonomně a nevyžaduje žádnou aplikaci.

X1 AI Interpreter Hub vám umožňuje plynulou konverzaci, téměř jako by různí účastníci mluvili stejným jazykem.

Náboj Timekettle x1Náboj Timekettle x1

Jednou ze silných stránek tohoto terminálu je, že se neomezuje na řízení komunikace pouze mezi dvěma lidmi a dvěma jazyky. Ve složitějších kontextech podporuje setkání se simultánním tlumočením mezi více lidmi, s možností konfigurace až 20 uživatelů v konverzaci. Hlasový překlad se provádí za chodu z a do 5 různých jazyků. Celkem, 40 jazyků a 93 akcentů jsou podporovány.

Praktické každodenní funkce

Univerzální X1 AI Interpreter Hub se přizpůsobí několika situacím použití. Zařízení nabízí několik režimů.

THE režimu head-to-head je ideální pro konverzace dvou osob. Každý účastník rozhovoru nosí jedno ze dvou sluchátek zařízení. Vestavěné mikrofony v hlavní jednotce i ve sluchátkách vám umožní okamžitě si porozumět díky překladu v reálném čase. Každý mluví svým jazykem a ten druhý dostane výklad okamžitě do ucha.

Hlasový hovor nebo vzdálená schůzka: X1 AI Interpreter Hub také zvládá hlasové hovory. Jinými slovy, můžete překládat telefonní rozhovory v reálném čase, pokud je každý účastník rozhovoru vybaven hlasovým překladačem. To usnadňuje vzdálenou komunikaci lidem, kteří nemluví stejným jazykem. Zařízení je o to praktičtější, že si zachovává přirozený hlas.

S režimem Ask & Go, můžete klást otázky nebo si vyměňovat informace rychle v režimu handsfree a bez nutnosti použití sluchátek. Jednoduše stiskněte tlačítko na hlavní jednotce a pohodlně přeložíte improvizovanou řeč za běhu.

Náboj Timekettle x1Náboj Timekettle x1

Kromě toho okamžitý hlasový překladač nabízí praktickou funkci přepisu, která ušetří čas na schůzkách. Zařízení automaticky ukládá obsah dvojjazyčných překladů a podporuje export textu jedním kliknutím, takže všichni účastníci mohou získat zprávu, které rozumí.

Efektivní a bezpečné

X1 AI Interpreter Hub je založeno na cloudovém překladovém enginu UniSmart Al, který byl sám vyvinut z proprietárního překladového enginu Timekettle a partnerských překladových motorů. Tento design umožňuje poskytovat uživatelům na míru šité a všestranné překladatelské služby. A co je ještě lepší, produkt pravidelně dostává aktualizace softwaru OTA, aby se neustále zlepšoval jeho výkon a aby se stal odolným řešením, které zůstane účinné po mnoho let.

Zařízení dokáže navázat přirozenou komunikaci mezi účastníky, kteří nemluví stejným jazykem, díky patentované technologii HybridComm 3.0 společnosti Timekettle. To zahrnuje tři hlavní funkce, které vám umožňují vést diskusi s kýmkoli a odkudkoli téměř transparentním způsobem.

  • Unisart pro možnosti překladu, tlumočení a přepisu
  • TurboFast pro okamžitou komunikaci pomocí cloudu a Bluetooth
  • BoostClean 2.0 pro zachování přirozeného zpěvu a odstranění okolního hluku

Terminál obsahuje interní operační systém X OS, 12 nm čtyřjádrový procesor, 3 GB RAM, 32 GB úložného prostoru (pro uživatelská data a užitečné soubory překladu v režimu offline). Je kompatibilní s dvoupásmovou 2,4 a 5 GHz Wi-Fi. Přiložená sluchátka se nabíjejí velmi rychle, 5 minut nabíjení poskytuje 120 minut používání. Stanice se plně nabije za 2 hodiny. 3,4palcový dotykový displej s vysokým rozlišením usnadňuje konfiguraci zařízení.

Náboj Timekettle x1Náboj Timekettle x1

Timekettle myslí také na důvěrnost vašich výměn a bezpečnost vašich dat. X1 AI Interpreter Hub využívá šifrování a technologii přenosu dat na úrovni banky, aby se zabránilo odcizení datových paketů z vašich konverzací. Systém také zabraňuje odposlechu tím, že blokuje neoprávněné shromažďování soukromých informací chytrými telefony, aplikacemi nebo procesy.

Pokud jde o překladová data, jsou uložena výhradně lokálně, bez zálohování na jakémkoli serveru, čímž je zaručena ochrana obchodního tajemství a soukromí uživatelů. Pokud si je nechcete ponechat, lze je vymazat jednoduchým gestem, čímž zajistíte, že vaše konverzace zůstanou důvěrné.

X1 AI Interpreter Hub stojí 699,99 eur za jednotku, s dopravou zdarma, možností vrácení a plné refundace do 30 dnů a 12měsíční zárukou. Uživatelům je k dispozici zákaznický servis dostupný prostřednictvím telefonu, e-mailu a živého chatu.

Objevte X1 AI Interpreter Hub

Jak vznikl Timekettle a jeho X1 Interpreter Hub

Před více než 40 lety, Stopařův průvodce po galaxii, dílo sci-fi, představilo koncept babylonské ryby. Je to žlutá ryba, která po vložení do ucha propůjčí schopnost okamžitě porozumět jakémukoli jazyku.

O několik desetiletí později tento koncept stejně jako mnoho jiných opustil rámec fikce a stal se realitou.

Tian Li, tvůrce Timekettle a X1 Interpreter Hub, vždy chtěl vyvíjet technologické produkty, které by dokázaly vyřešit komunikační problémy, kterým lidé každý den čelí.

V roce 2016 vytvořil první zařízení sloužící jako okamžitý překladač v podobě sluchátek. Produkt tak umožňuje usnadnit komunikaci mezi lidmi na cestách, v profesním kontextu nebo v každodenním životě. X1 Interpreter Hub je pouze logickým pokračováním jeho podnikatelského dobrodružství.

Toto zařízení, pokročilejší a využívající umělou inteligenci, umožňuje okamžitě hlasově překládat konverzace v několika jazycích. Jedná se o praktický nástroj, který překonává jazykovou bariéru a umožňuje komukoli snadno komunikovat, ať už jede kamkoli.

Tento článek je sponzorovaný příspěvek, který vám přináší Timekettle.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *