Samsung snižuje ceny jarními nabídkami, zde jsou nejlepší akce!

U příležitosti příchodu slunečných dnů Samsung na svých stránkách prodává mnoho produktů. Během jarních nabídek je můžete využít a vybavit se za sníženou cenu. Smartphony, televize, tablety, počítače, domácí spotřebiče… Zde je náš výběr těch nejlepších akcí, které si nesmíte nechat ujít.

Jarní akce Samsung

Hledáte nový smartphone? Potřebujete vyměnit lednici? Chcete se léčit tabletem? Od 2. do 29. dubna Samsung snižuje ceny mnoha produktů a, dobrá zpráva, žádná kategorie neuteče ! Nyní je tedy ten správný čas pořídit si své vybavení levněji!

Nejlepší akce pro jarní nabídky společnosti Samsung

Během jarních nabídek Samsung můžete akumulovat slevy. Můžete tak mít okamžité slevy, nabídky s odloženou úhradou, bonusy za výměnu nebo dokonce produkty zdarma.

Samsung Galaxy S24, S24+ a S24 Ultra: bonus až 150 EUR na protiúčet + zdarma Galaxy Tab A9+ a příslušenství

samsung-galaxy-S24samsung-galaxy-S24

Skvělá zpráva pro začátek, nejnovější Samsung Galaxy S24, S24+ a S24 Ultra nejsou imunní vůči jarním nabídkám. Při nákupu smartphonu nemáte nic více ani méně než a Tablet Galaxy Tab A9+ WIFI 128GB Antracit v hodnotě 299 € zdarma. Ale to není vše, protože máte také pouzdro zdarma a můžete také těžit z a Bonus 100 EUR na výměnu na Galaxy S24 A 150 EUR na Galaxy S24+ a S24 Ultra. Tento bonus na výměnu vám dává a okamžitá sleva aplikovaná přímo na váš košík.

Vydáno v lednu 2024, rodina smartphonů Galaxy S24 je nejnovějším přírůstkem společnosti Samsung. A jako obvykle korejská značka integrovala ty nejlepší technologie, které jsou aktuálně na Androidu dostupné. Galaxy S24 a S24+ jsou tak vybaveny Exynos 2400 SoC s vyrytým 3 nm, zatímco Galaxy S24 Ultra těží z výkonného Snapdragonu 8 Gen 3. Všechny tři modely mají 12 GB RAM.

Pokud jde o fotografickou část, Galaxy S24 a S24+ si zachovávají senzory, které jsou již na S23 a S23+. Galaxy S24 Ultra nabízí 3 senzory včetně 5X 50MP teleobjektivu. Nakonec zůstaly zachovány tři modely nejlepší obrazovky na trhu s Dynamic AMOLED 2X s adaptivní obnovovací frekvence od 1 do 120 Hz a působivý jas 2600 nitů. Chcete-li se dozvědět více, neváhejte a přečtěte si naše praktické informace o řadě Galaxy S24.

Galaxy Buds2 Pro: 50 € vráceno + 30 € bonus na výměnu

Buds2 ProBuds2 Pro

Pokud chcete vyměnit stará sluchátka, měli byste se podívat na Galaxy Buds2 Pro, která také těží několik slev současně. Takže máš Vráceno 50 eur, stejně jako bonus 30 eur na obnovu, což vám dává celkovou slevu 80 eur! Můžete je získat za pouhých 119 eur namísto 199 eur. Na bezdrátová sluchátka této kvality je to velmi dobrý obchod.

Spojují silné stránky včetně příkladné výdrže baterie, velmi praktického bezdrátového nabíjení, velmi příjemného zvuku s velmi výraznými basy a mnoha exkluzivními funkcemi. A abychom o těchto sluchátkách zjistili vše, připravili jsme pro vás kompletní test Samsung Buds2 Pro.

AddWash™ 9kg pračka za 549 EUR místo 829 EUR díky okamžitému snížení o 280 EUR

AddWash pračkaAddWash pračka

Abychom tento výběr dokončili, úplně změníme vesmír a přejdeme do sekce pračky. Samsung není jen gigantem ve spotřební elektronice, ale je také uznávanou značkou domácích spotřebičů. Stejně jako ostatní své produkty je navrhuje s touhou poskytnout technologicky nejvyspělejší produkt ale také nejméně energeticky náročné.

Tato pračka má tedy velmi praktické funkce, počínaje Technologie AddWash což dovoluje přidejte prádlo během cyklu. Inteligentní ovládací panel se přizpůsobí vašim zvyklostem při používání, aby vám jako první nabídl vaše oblíbené programy. S jeho parní program, můžete odstranit až 99,9 % alergenů a bakterií přítomných ve vašem oblečení. Konečně vám tento model také ušetří práci s čištěním pračky pomocí režim praní bubnu a automatické mytí zásuvky na prádlo.

Běžně v prodeji za 829 eur, můžete využít a okamžitá sleva 280 eur abychom vám jej mohli nabídnout za pouhých 549 eur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *