RED prolomí cenu 5G se 130GB balíčkem za méně než 13 €

Na několik dní je možnost 5G nabízena u RED by SFR pro jakékoli předplatné 130GB balíčku! Můžete tak těžit z velkého množství 5G dat za méně než 13 € měsíčně. Vše o nabídce vám řekneme níže.

ČERVENÁ 5G

RED by SFR otřásá telekomunikačním trhem nabídkou, která je stejně odvážná jako atraktivní: operátor na omezenou dobu nabízí možnost 5G u svého 130GB balíčku bez dalších nákladů. To znamená, že spotřebitelé mají nyní přístup k ultrarychlému připojení za méně než 13 EUR měsíčně.

5G s rychlostí stahování a odesílání výrazně vyšší než u 4G slibuje, že změní způsob, jakým konzumujeme online obsah, hrajeme hry a dokonce pracujeme na dálku. Velký objem dat se pak stává nezbytným pro plné využití této technologie. Se 130 GB dat mohou uživatelé streamovat videa ve vysokém rozlišení, účastnit se videokonferencí bez přerušení nebo stahovat velké soubory během mrknutí oka, aniž by se museli bát, že překročí svůj měsíční limit.

130GB a 100GB 5G RED plány: flexibilita a bezkonkurenční ceny

S plánem 130 GB 5G RED získáte všechny tyto výhody pouze za 12,99 EUR měsíčně bez závazku. Zahrnuje také neomezené volání na pevné linky a mobily v kontinentální Francii a Evropské unii a také neomezené SMS/MMS. Jako bonus cestující ocení zejména 27 GB dodatečných dat, která lze využít z Evropy a francouzských zámořských území, což jim umožní zůstat ve spojení i v zahraničí bez obav z přemrštěných poplatků za roaming. Chcete ještě víc? Za 5 €/měsíc vám balíček nabízí 35 GB dat v EU a na francouzských zámořských územích, včetně 20 GB ve Švýcarsku, Andoře, USA a Kanadě.

Díky této výjimečné nabídce je plán 130GB 5G RED za stejnou cenu jako plán RED 100GB 5G, rovněž za 12,99 EUR/měsíc. Zahrnuje 100 GB dat s 22 GB dat v EU a francouzských zámořských územích a také neomezené volání a SMS. Pro ty, kteří nepotřebují 130GB měsíčně, je to velmi dobrá alternativa. A pokud nepotřebujete ani 5G, tento balíček existuje v 4G verzi za pouhých 9,99 €/měsíc! Získáváte 100 GB měsíčně za méně než 10 EUR měsíčně, bez jakéhokoli závazku.

Výhody předplatného RED by SFR

Volba RED od SFR znamená flexibilitu, inovace a spolehlivost. Jednou z největších výhod je bez závazků, což uživatelům umožňuje kdykoli změnit nebo zrušit svůj plán bez dalších nákladů. Jako dceřiná společnost SFR navíc RED těží ze solidní infrastruktury a technických znalostí své mateřské společnosti, které zaručují výjimečnou kvalitu služeb a pokrytí sítě.

A konečně, RED by SFR vyniká svým zákaznicky orientovaným přístupem, který nabízí zjednodušenou uživatelskou zkušenost díky specializované aplikaci, která vám umožní snadno spravovat váš balíček, sledovat vaši spotřebu a přistupovat k zákaznické podpoře. Díky těmto výhodám je nabídka RED by SFR zaměřena nejen na ty, kteří chtějí těžit z 5G za dostupnou cenu, ale také na ty, kteří oceňují transparentnost, flexibilitu a kvalitu služeb při výběru „mobilního operátora“.

Tento článek je sponzorovaná publikace nabízená RED od SFR.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *