přenosná elektrárna DaranEner NEO2000 za méně než 700 €!

Podívejte se na neuvěřitelný výprodej společnosti GeekBuying na přenosné elektrárny se slevami až 63 %! Tyto energetické stanice nabízejí spolehlivé a všestranné řešení, ať už se jedná o venkovní dobrodružství, domácí nouzové situace nebo napájení vašeho nářadí. Níže uvádíme podrobné nabídky.

daranener 01

Časy se mění a s nimi jsou naše energetické potřeby stále mobilnější a flexibilnější. Zde vstupují do hry přenosné elektrárny, revoluční zařízení, která přinášejí četné výhody. Elektrárny zejména nabízejí možnost dobíjet elektrická zařízení na cestách, poskytují záložní zdroj energie v domácnosti nebo dokonce umožňují použití elektrického nářadí v oblastech bez přístupu k elektrické síti.

A dobrá zpráva: GeekBuying během velkého bleskového výprodeje nabízí několik modelů přenosných elektráren za nízké ceny! Rychlým přechodem na stránku můžete získat:

Až 63% sleva na přenosné elektrárny

daranener02daranener02

Přenosná elektrárna DaranEner NEO2000 vyniká svou kapacitou 2073,6 Wh a použitím LiFePO4 baterií, které nabízejí až 3500 nabíjecích cyklů při zachování 80 % jejich kapacity. Díky rychlému nabíjení se dokáže plně nabít za pouhých 1,8 hodiny. Díky 14 výstupním portům dokáže nabíjet celou řadu zařízení současně. Je vyroben pro robustnost a bezpečnost a obsahuje pokročilou technologii správy baterií, která chrání před kolísáním napětí, proudu a teploty. Tato stanice je ideální pro venkovní dobrodružství, domácí nouzové situace nebo jako přenosný zdroj energie pro elektrické nářadí a spotřebiče.

FOSiBOT F3600FOSiBOT F3600

Přenosná elektrárna FOSSiBOT F3600 se může pochlubit působivou kapacitou 3 840 Wh a výstupním výkonem 3 600 W, což umožňuje nabíjet až 13 zařízení současně prostřednictvím různých portů včetně AC, USB-A, USB-C a DC. Tato stanice nabízí rychlé nabíjení, které dokáže přejít z 0 na 100 % za pouhé 1,5 až 2 hodiny. Díky své schopnosti napájet širokou škálu zařízení, od domácích spotřebičů po profesionální nářadí, a kompatibilitě se solárními panely pro ekologické nabíjení se FOSSiBOT F3600 prezentuje jako všestranné a spolehlivé řešení napájení pro všechny druhy situací, od kempování k domácí záchraně k profesionálnímu použití.

FOSiBOT F2400FOSiBOT F2400

Přenosná elektrárna FOSSiBOT F2400 kombinuje výkon a všestrannost s kapacitou 2048Wh a maximálním výkonem 2400W. Díky svým odolným LiFePo4 bateriím poskytuje až 3500 dobíjecích cyklů a poskytuje spolehlivé a dlouhotrvající řešení pro napájení různých zařízení. Kompaktní a vybavený více porty, dokáže nabíjet a napájet širokou škálu zařízení současně. Jeho vestavěná funkce UPS zajišťuje nepřetržité napájení v případě výpadku proudu, takže je ideální volbou pro nouzové situace, venkovní aktivity nebo jako přenosný zdroj energie pro nářadí a spotřebiče pro kutily.

OUKITEL P2001OUKITEL P2001

Přenosná elektrárna OUKITEL P2001 se svou kapacitou 2 000 Wh a výkonem 2 000 W, který může dosáhnout maximálního výkonu 4 000 W, se prezentuje jako všestranná volba pro různé situace. Ať už jde o cestování mimo síť, outdoorové aktivity, obchodní potřeby nebo během nouzových situací, P2001 poskytuje spolehlivé řešení napájení. Jeho baterie LiFePo4 zaručuje až 3 500 nabíjecích cyklů a nabízí tak dlouhou životnost a velkou spolehlivost. Kromě své robustnosti je tato stanice vybavena několika režimy nabíjení, včetně domácí elektrické zásuvky, zapalovače cigaret a solárních panelů, které umožňují úplné dobití za méně než 2 hodiny. Jeho bohaté připojení zajišťuje kompatibilitu s širokou škálou zařízení, od chytrých telefonů a notebooků až po energeticky náročnější zařízení.

TALLPOWER V2400TALLPOWER V2400

Přenosná elektrárna TALLPOWER V2400 s kapacitou 2 160 Wh a výkonem 2 400 W až 4 800 W ve špičce je navržena pro širokou škálu použití, od venkovních dobrodružství po domácí nouzové situace. Jeho baterie LiFePO4 zajišťuje dlouhou životnost a zvýšenou bezpečnost, podporuje až 3500 cyklů nabití/vybití. Nabízí také velkou flexibilitu díky 13 výstupním portům pro nabíjení více zařízení současně. Jeho nastavitelná účinnost nabíjení a funkce UPS pro nepřetržité napájení z něj činí spolehlivé a všestranné řešení pro všechny situace.

Prodej GeekBuying: všechny promo kódy za opravdu nízké ceny

Chcete ještě víc? Navštivte web GeekBuying a využijte všech aktuálních akcí! Na několik dní tato stránka nabízí velké množství High-Tech objektů za nízké ceny, od 3D tiskáren po laserové rytiny a solární panely.

Do 31. března (včetně) použijte jeden z následujících kódů:

  • 24MGS1 na slevu 50 € za každých 550 € nákupu
  • 24MGS2 za slevu 25 € za každých 300 € nákupu
  • 24MGS3 na slevu 10 € za každých 100 € nákupu
  • 24MGS4 na slevu 3 € za každých 30 € nákupu

A nakonec vám GeekBuying dává poslední překvapení a nabízí další slevy, pokud platíte za své nákupy přes PayPal, Klarna nebo kreditní/debetní kartou:

  • Dodatečná sleva 5 € z nákupu 200 €
  • Dodatečná sleva 10 € z nákupu 400 €
  • Další sleva 20 € z nákupu 700 €

Zajímáš se ? Nečekejte déle! Zamiřte do GeekBuying a získejte tyto skvělé nabídky.

Tento článek je sponzorovaný příspěvek, který vám přináší GeekBuying.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *