Oppo Find X7 Ultra by byl nejlepší fotomobil na trhu, jak se připravit na zmizení zelené nálepky, to je rekapitulace týdne

Oppo Find

Test DxOMark našel Oppo Find to jejich tepelných protějšků. Informujeme o zmizení zelené nálepky plánované na 1. dubna a řekneme vám vše o touze Microsoftu standardizovat svůj ekosystém Outlook.

Oppo Find X7 Ultra: nový šampion ve fotografování

DxOMark právě zvedl závoj na svém žebříčku nejlepších smartphonů pro fotografování. Pokud v top 3 samozřejmě najdeme iPhone 15 Pro Max nebo Huawei Mate 60 Pro+, je to Oppo Find X7 Ultra, který se ujímá vedení s působivým skóre 157 bodů. Jde o výjimečný telefon s fotoaparátem, který nabízí efektivní redukci šumu, věrnou reprodukci barev, velkou všestrannost a dokonalou kvalitu obrazu na výšku i na šířku, ve dne i v noci.

Přečtěte si: Nový smartphone se ujímá vedení v žebříčku DXOMARK ve fotografiích, zde je který

Jak se připravit na zmizení zelené nálepky?

Zelená nálepka bude ukončena 1. dubna 2024 ve prospěch dematerializovaného řešení. Aby bylo zajištěno, že je vaše vozidlo řádně pojištěno, budou nyní orgány činné v trestním řízení muset konzultovat FVA, aby ověřili, že je vše v pořádku. Jediný dokument, který nyní budete potřebovat, bude Oznámení o pojištěném vozidle, které vám bude vystaveno při novém předplatném a které musíte předložit, pokud budete zkontrolováni do 72 hodin po předplatném, zatímco čekáte na začlenění vaší nové smlouvy do FVA. .

Přečtěte si: Pojištění auta: 1. dubna zmizí zelená nálepka, tady je změna

Kredity – Adobe Stock

GTA 5: nová mise, která potěší hráče

Nejnovější aktualizace GTA Online přináší lidem radost novou misí dostupnou od 7. března. v Nájezd na farmu Cluckin’ Bell, hráči nyní mohou převzít kontrolu nad vlakem. Je to poprvé za 11 let, co vás Rockstar nechal proměnit v strojvedoucího. Zda budete moci tento typ vozidla ovládat i v GTA 6, se teprve uvidí…

Přečtěte si: GTA 5: 11 let po svém vydání Rockstar konečně splní sen mnoha hráčů

Kredity – GTA Wiki

Hodnota elektromobilů se hroutí mnohem rychleji než termoauta

Studie americké společnosti ISeeCars odhaluje, že ceny elektromobilů klesají mnohem rychleji než termoauta. Neustálá technologická vylepšování a značné náklady na opravy v případě nehody nutí spotřebitele k tomu, aby se rozhodli pro nejnovější modely, takže starší vozidla rychle zaostávají. Do očí bijící fenomén slev ve Spojených státech, který je však pociťován i ve Francii.

Přečtěte si: Elektromobily odepisují 10krát rychleji než termoauta, dokonce i Tesly

Zdroj – Tesla

Outlook: směrem ke sjednocení zpráv Windows

Microsoft má velké množství Outlook aplikací a rád by je sjednotil, aby byl jeho ekosystém pohodlnější. Cílem je proto nabídnout novou verzi Outlooku pro Windows, která spojuje všechny aplikace. Migrace na tento nový výhled bude rozdělena do čtyř fází, a to Opt-In, General Availability, Opt-Out a nakonec přechodová fáze, která by měla začít v roce 2025 nebo 2026.

Přečtěte si: Windows 11: původní aplikace Outlook zmizí, ale už má náhradu

Kredity – Microsoft

Naše testy týdne

OnePlus Watch 2: malé slabiny a velké přednosti

OnePlus zde nabízí propojené hodinky se solidními argumenty, pokud jde o autonomii, kvalitu obrazovky, plynulost navigace a dokonce i rychlost kabelového nabíjení. Jsou to odolné vodotěsné hodinky WearOS, které se snadno používají díky jediné aplikaci a jsou ideální pro sledování vašich sportovních aktivit a sledování spánku. Rádi bychom našli zdravotní senzory, jako je EKG, a litujeme, že tyto hodinky jsou vyhrazeny pro svět Android. Všimněte si, že jeho design nebude každému po chuti, protože se jedná o poměrně těžký a masivní produkt. Jak již bylo řečeno, Watch 2 nabízí vynikající hodnotu za peníze.

Přečtěte si: Recenze OnePlus Watch 2: konečně hodinky s Wear OS s dobrou výdrží baterie

Asus Zenfone 11 Ultra: atraktivní i přes pouhé dva roky aktualizace Androidu

Zenfone 11 Ultra vyniká nad konkurencí díky rozumné ceně na tak výkonný smartphone. Milujeme jeho krásný displej, pěkný design jeho pláště a skvělou výdrž baterie. Výhodou je také 3,5mm jack port. Po fotografické stránce jsme byli potěšeni, že jsme objevili 3x teleobjektiv a že jsme mohli využít vynikající gimbal stabilizátor a režim Hyper Steady.

Přečtěte si: Recenze Asus Zenfone 11 Ultra: ROG telefon převlečený za smartphone pro každého?

BMW CE-02: mini motocykl, ale maximální cena

Tato mini motorka má výhodu v tom, že je lehká, a proto se s ní snadno manipuluje. Dokáže svést díky svému originálnímu stylu, výkonu a uklidňujícímu chování. Bohužel BMW CE-02 není příliš pohodlné a rychlost nabíjení je příliš omezená. Nepříjemné nevýhody u tak drahého dvoukoláku.

Přečtěte si: Test BMW CE-02: malá elektrická motorka pro každého (nebo téměř)

Galaxy Book4 Pro 360: skvělý počítač pro velké peněženky

Samsung zde nabízí tenké a lehké PC s elegantním designem. Má výkonný procesor a vznešenou AMOLED obrazovku, která však občas postrádá jas. Jeho výdrž baterie je uspokojivá a jeho nabíječka nezabere mnoho místa. Další silnou stránkou Galaxy Book4 Pro 360 je, že je tichý a nezahřívá se. Milujeme naše pero S-Pen, i když litujeme, že nemá domov. Pozor, tento výkonný počítač není vhodný pro všechny rozpočty.

Přečtěte si: Recenze Galaxy Book4 Pro 360: AMOLED obrazovka, která všechno změní

BLUETTI AC70: dobrá hodnota za peníze pro tuto přenosnou energetickou stanici

Pokud hledáte kompaktní přenosnou energetickou stanici, za atraktivní cenu a s kompletní konektivitou, mohla by vás oslovit BLUETTI AC70. Poskytuje působivý výkon, jeho aplikace je kompletní a jeho dobíjení je velmi rychlé. Jedinou nevýhodou je, že umístění AC nabíjecí zásuvky není ideální a energetická stanice není odolná vůči prachu nebo stříkající vodě.

Přečtěte si: Recenze BLUETTI AC70: přenosná kompaktní energetická stanice s něčím pod kapotou

Top Spin 2K25 zažije svůj velký návrat 26. dubna 2024

Třináct let po Top Spin 4 se slavná tenisová simulační hra připravuje na svůj comeback pod názvem Top Spin 2K25. Naše zacházení nám umožnilo objevit tři dostupné verze, jmenovitě Standard, Deluxe a Grand Slam Edition. Dobré zvládnutí hry, neuvěřitelné ponoření, velmi kompletní simulace, přesvědčil nás náš test. Všimněte si však, že grafika je někdy nerovnoměrná.

Přečtěte si: Vyzkoušeli jsme Top Spin 2K25: přišli jsme, viděli jsme to a skoro nás to (přesvědčilo)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *