objevte barvy všech modelů na těchto nových oficiálních obrázcích

To je vše, zatímco uvedení nové řady Galaxy S24 je naplánováno teprve na příští měsíc, již nyní máme nárok na všechny oficiální snímky smartphonů, které vám tak nabízejí náhled všech barev.

Jak bude Galaxy S24s vypadat, víme již řadu měsíců. První oficiální snímky nedávno sdílela Windows Report a nyní je řada na Rolandu Quandtovi, aby odhalil fotografie všech modelů ze série.

Ty nejen potvrzují vše, co jsme se v posledních týdnech o designu zařízení dozvěděli, ale také barvy jednotlivých verzí.

Přečtěte si také – Galaxy S24 Ultra: Zde je důvod, proč je to největší aktualizace společnosti Samsung za poslední roky

Jaké barvy pro Galaxy S24?

Podle oficiálních snímků každý smartphone bude mít nárok na 4 barvy. Galaxy S24 a S24+ budou dostupné ve stejných barvách, zatímco Galaxy S24 Ultra se bude prodávat ve 4 dalších mírně odlišných barvách.

Galaxy S24

Galaxy S24, Galaxy S24+ by měly být dostupné v Onyxová černá (černá), mramorově šedá (šedá), kobaltově fialová (fialová) a jantarově žlutá (žlutá). Galaxy S24 Ultra bude mít pravděpodobně nárok na „titanovou“ barvu, jako iPhone 15 Pro. Samozřejmě stále očekáváme některé barvy exkluzivní pro stránky Samsung. Jednalo by se o oranžové, světle modré a světle zelené tóny.

Technický list Galaxy S24 je také oficiální

Na svém X účtu zveřejnil také slavný leaker Evan Blass souhrn hlavních technických charakteristik Galaxy S24. Obrázek potvrzuje určité informace, které byly dříve jen fámy, včetně přítomnosti zcela nové obrazovky na každém modelu v sérii.

Galaxy S24+

V letošním roce by se Samsung zavázal nový panel AMOLED 2X M13 se špičkovým jasem 2600 nitůve srovnání s 1750 nits dříve. QHD+ rozlišení najdeme na Galaxy S24 Ultra, ale i na Galaxy S24+, přičemž Galaxy S24 si bude muset vystačit s FHD+ obrazovkou.

Na straně fotografie, stejný 50 MP snímač najdeme na Galaxy S24 a S24+, a bude doplněn teleobjektivem nabízejícím 3x optický zoom. Pokud jde o Galaxy S24 Ultra, smartphone bude vybavennový 200MP snímač, Samsung HP2SXkterý by měl být schopen posbírat více světla než jeho předchůdce.

Galaxy S24 Ultra

Korejský gigant oznamuje „čtyři teleobjektivy“, ale to by mohlo vést ke zmatku. Smartphone bude používat teleobjektiv s 3x optickým zoomem a periskop s 5x optickým zoomem, ale 2X a 10X bude dosaženo pomocí technologie pixel-binning na hlavním fotoaparátu a periskopuresp.

Samsung to také oznamuje Galaxy S24+ a Galaxy S24 Ultra budou dodávány s 12 GB RAMdobré zlepšení ve srovnání s jejich předchůdci, kteří se prodávali s alespoň 8 GB RAM.

Pokud jde o baterii, Samsung u Galaxy S24 Ultra nadále spoléhá na 5000 mAh akumulátor, u dalších dvou modelů však navýší kapacitu baterie. Tentokrát budeme mít nárok na 4900 mAh u modelu S24+ a 4000 mAh u Galaxy S24. Rychlé nabíjení je oznámeno na 45 W u dvou nejdražších modelů (0 až 65 % za 30 minut) a na 25 W u nejmenšího modelu (0 až 50 % za 30 minut).

Nakonec Samsung potvrzuje, že jeho Galaxy S24 Ultra bude dobře chráněn titanovým rámem a další dva modely „Armor Aluminium 2.0“. To také víme Galaxy S24 Ultra by měl představit nové zesílené sklo od Corning, Gorilla Glass Armorale zatím o tom nic nevíme.

Pro připomenutí, Samsung oficiálně představí své Galaxy S24, S24+ a S24 Ultra 18. ledna. To bude příležitost dozvědět se, jaké budou ceny smartphonů, ale některé zprávy již naznačují, že oproti předchozí generaci nebude mnoho změn.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *