nové hry dorazí na konec února 2024

Microsoft právě oznámil novou várku her plánovaných na konec února 2024 pro svou službu Xbox Game Pass. Mezi nimi jedna z nejlepších her roku 2021, která by neměla chybět.

Microsoft již oznámil několik nových her na únor 2024, ale právě doplnil seznam o další tituly, z nichž některé jsou zásadní. Vlajkovou lodí tohoto měsíce je Tales of Arise, úžasné RPG od Bandai Namco Entertainment vydané v roce 2021. Tato hra je nejnovějším dílem série Tales a vypráví příběh dvou postav z různých světů, které spojí své síly v boji proti tyranské říši.

Tales of Arise získal velmi pozitivní recenze od kritiků a fanoušků. Titul je nyní k dispozici a přichází ve stejnou dobu jako další hra, která již byla oznámena: Return to Grace. Obě hry jsou dostupné na konzoli, PC a cloudu.

SEZNAM NOVÝCH HER PŘICHÁZEJÍCÍ DO HRY KONCE ÚNORA 2024

Zde je seznam všechny hry přicházející tento měsíca dokonce i titul oznámený na březen 2024:

  • Return to Grace (Cloud, Console a PC) – 20. února
  • Tales of Arise (cloud, konzole a PC) – 20. února
  • Bluey: The Videogame (cloud, konzole a PC) – 22. února
  • Maneater (cloud, konzole a PC) – 27. února
  • Madden NFL 24 (Cloud) EA Play – 27. února
  • Nedělitelný (cloud, konzole a PC) – 28. února
  • Space Engineers (Cloud, Console a PC) – 29. února
  • Warhammer 40 000: Boltgun (cloud, konzole a PC) – 5. března
Tales of Aise

Kromě Tales of Arise vítá i Xbox Game Pass Bluey: Videohra, hra založená na oblíbeném dětském televizním pořadu. Tato hra vám umožní hrát za Bluey, její přátele a rodinu a prozkoumat jejich každodenní životy a dobrodružství. Tato hra je skvělou volbou pro děti a rodiny a je levnější ji získat prostřednictvím Game Pass, než ji kupovat samostatně.

Všimněte si také příchodu Maneater A Madden NFL 24. Maneater je povedená a krvavá hra, kde hrajete za žraloka, který terorizuje lidi a další mořské tvory. Madden NFL 24 je nejnovější vydání slavné fotbalové simulační hry od EA a do Game Passu výrazně přidává podporu cloudu.

Xbox Game Pass pak uvítá Nedělitelný, akční RPG hra od Lab Zero Games, studia za Skullgirls. Hra byla odstraněna z Game Pass v lednu 2021, ale nyní je zpět. Hra kombinuje plošinovku, průzkum a boj s jedinečným uměleckým stylem a rozmanitými postavami. Všimněte si také příchodu Vesmírní inženýřisandboxová hra, ve které můžete stavět a pilotovat lodě a vesmírné stanice.

Konečně Xbox Game Pass odhaluje hru, která bude k dispozici v březnu: Warhammer 40 000: Boltgun, střílečka zasazená do temného sci-fi vesmíru Warhammer 40K. Hra vychází 5. března a bude dostupná na konzolích, PC a cloudu. Tato hra se pak připojí k Diablu 4, jehož příchod do Game Pass byl oznámen již v březnu, v rámci akvizice Activision Blizzard Microsoftem.

Jak už to tak bývá, některé hry tento měsíc také opouštějí předplatitelskou službu Microsoftu. Pokud Microsoft každý měsíc přidává do své služby mnoho her, k velkému zděšení hráčů také prodává mnoho titulů. 29. února přijde Xbox Game Pass o Soul Hackers 2, solidní sci-fi RPG od tvůrce Persona Atluse, a Madden NFL 22, starší hru z dlouhotrvající fotbalové série EA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *