Nová funkce se připojuje k WhatsApp na Androidu, spravedlnost zavírá Yggtorrent a PapaDuStream, toto je rekapitulace týdne

Přepis hlasových zpráv by měl brzy dorazit na Android, mnoho francouzských pirátských stránek zablokováno soudy, Samsung by mohl nabídnout skládací smartphone za zhruba 735 eur, to je rekapitulace týdne.

Předplatitelé Freebox Pop a Delta se budou muset brzy rozloučit s formulí Disney+ Standard bez reklamy. Zatímco francouzský soudní systém dále posiluje svou válku proti nelegálnímu stahování tím, že uzavírá velmi oblíbené pirátské stránky, aktualizace WhatsApp by nám mohla brzy umožnit používat přepis hlasových zpráv na Androidu. Skládací model za méně než 800 eur by se mohl přidat k řadě Galaxy Z a Tesla pracuje na svém projektu „Zero Service“, který by omezil údržbu jejích vozidel.

Freebox: Disney+ Standard zmizí z předplatného Pop a Delta

Od začátku roku 2023 mohou předplatitelé Freebox a Delta využívat 3 měsíce bezplatného předplatného vzorce Disney+ Standard bez reklamy. Tato výhoda bohužel zmizela 18. března 2024. Předplatitelé služby Free si nyní budou muset zaplatit, aby si mohli dovolit jeden ze tří plánů Disney+, konkrétně verzi Standard bez reklamy za 5,99 EUR/měsíc, verzi Standard za 8,99 EUR/měsíc resp. verze Premium za 11,99 EUR/měsíc.

Přečtěte si: Zdarma: špatná zpráva pro předplatitele Freebox Pop a Delta

Kredity – zdarma

Přepis hlasových zpráv konečně přichází na Android

Jestliže iOS již rok těžil z přepisu hlasových zpráv, tato velmi praktická funkcionalita na Androidu neexistovala. Dobrá zpráva, aktualizace by to mohla brzy změnit. Uživatelé chytrých telefonů Android budou brzy moci diktovat obsah svých zpráv ústně a přepis umožní jejich příjemcům tyto zprávy číst, místo aby je poslouchali. Datum zavedení této nové funkce zatím neznáme.

Přečtěte si: WhatsApp: Android aplikace tuto funkci brzy dostane, již rok na iPhonech

Kredity – 123RF

Tesla pracuje na neuvěřitelném projektu „Zero Service“

Elon Musk i nadále chce revolucionizovat automobilový svět a zejména odolnost svých vozidel. Nabídka práce pro projekt „Zero Service“ totiž naznačuje, že výrobce aktivně pracuje na designu elektromobilů, které by téměř nepotřebovaly údržbu. Cílem tohoto projektu je snížit náklady na provoz a údržbu a zpříjemnit zážitek majitelům vozů Tesla.

Přečtěte si: Tesla: rozlučte se se svým mechanikem, Elon Musk má revoluční projekt

Zdroj – Tesla

Soudy zablokovaly 28 francouzských nelegálních stránek pro stahování

Kasační soud byl nedávno požádán, aby se pokusil zablokovat řadu nelegálních stránek pro stahování a streamování. Francouzská justice rozhodla ve prospěch sdružení držitelů práv tím, že požadovala zablokování 28 francouzských pirátských stránek. Seznam doménových jmen, která musela být zablokována společnostmi Orange, Bouygues Telecom, Free a SFR, zahrnuje zejména velmi oblíbené stránky, jako je PapaDuStream nebo Yggtorrent. Přejděte na naše specializované zprávy a zjistěte úplný seznam zablokovaných pirátských stránek.

Přečtěte si: Nelegální stahování: spravedlnost sráží nejpopulárnější francouzské pirátské stránky, sbohem Yggtorrent

Kredity – 123 rf

Již brzy skládací smartphone za necelých 750 eur od Samsungu

Nový únik právě odhalil, že Samsung v současné době pracuje na budoucím uvedení cenově dostupného skládacího smartphonu. Korejský výrobce by totiž mohl nabídnout nový model, který by se zařadil do řady Galaxy Z. Zvěsti se k nám dostaly z médií Sisa Journal, které také odhaluje, že tento budoucí smartphone by stál kolem 800 dolarů, tedy necelých 750 eur.

Přečtěte si: Galaxy Z Fold 6: Konečně mohl Samsung uvést na trh skládací smartphone za méně než 800 EUR

Naše testy týdne

Rise of the Ronin: velmi dobrá akční adventura, která dokáže zapomenout na její nedostatky

Díky své úžasné hratelnosti, důmyslnému systému postupu a krásnému otevřenému světu by měl Rise of the Ronin potěšit hráče, zejména fanoušky japonské historie. Milujeme souboje, různé úrovně obtížnosti, mnoho velmi roztomilých postav a originální soundtrack a japonský dabing. Tato akční adventura má ale i své chyby. Nepřátelská AI není na stejné úrovni, VF není vždy přesvědčivá a ocenili bychom méně konvenční strukturu.

Přečtěte si: Test Rise of the Ronin: podmanivý otevřený svět, který září svou hratelností

OneXPlayer 2 Pro: přenosná konzole, která postrádá argumenty pro boj s konkurencí

Určitě oceňujeme all-in-one nabídku OneXPlayer 2 Pro a jeho velký 8,4palcový formát, bohužel konkurence je na trhu přenosných konzolí tvrdá a je pro nás těžké tento produkt doporučit. 60Hz obrazovka není dostatečně jasná, zážitek ze softwaru je hrozný a klávesnice není dobře navržena.

Přečtěte si: Recenze OneXPlayer 2 Pro: přenosná konzole, která plně zahrnuje své PC dědictví

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *