Nová aktualizace pro WhatsApp, Google Pay v USA, toto je rekapitulace týdne

Sekce Status WhatsApp se vyvíjí, aplikace Google Pay bude brzy nahrazena Peněženkou Google ve Spojených státech, bezpečnostní chyba Wi-Fi ohrožuje osobní data uživatelů Androidu, to je rekapitulace týdne.

Pokud používáte Android, mějte na paměti, že porušení zabezpečení Wi-Fi může způsobit, že vaše data budou zranitelná. Zatímco zobrazení stavu aplikace WhatsApp má nárok na nový design, Microsoft zavádí Windows 11 23H2 pro způsobilé počítače a opravuje starou chybu ve Windows 11.

WhatsApp: design sekce Stav se vyvíjí

WABetaInfo odhalilo, že sekce Status WhatsApp se chystá změnit svůj design. Uživatelé budou nyní skutečně moci snadněji vidět aktualizace stavu svých kontaktů díky náhledům. Nový design je v současné době ve fázi beta testování. Budete si tedy muset ještě několik týdnů počkat, než budete moci využít výhod nového stavového řádku aplikace pro rychlé zasílání zpráv.

Přečtěte si: WhatsApp mění zobrazení stavu s novou aktualizací

Android: mnoho uživatelů vidí svá data v ohrožení

Zařízení s Androidem jsou opět terčem hackerů. Byla odhalena nová bezpečnostní chyba Wi-Fi, která ohrožuje data více než 2 miliard uživatelů. Špionáž, krádež identity, obnova osobních údajů a rizika krádeže hesel, naše systémy jsou zranitelné a znovu vás zveme k pravidelné aktualizaci svých zařízení.

Přečtěte si: Android: 2,3 miliardy uživatelů ohroženo narušením zabezpečení Wi-Fi

Windows 11: Brzy bude vyžadována aktualizace 23H2

Ať už chcete přejít nebo ne, Microsoft oznámil bezprostřední nasazení aktualizace Windows 11 23H2 do všech kompatibilních počítačů, které stále používají verzi 21H2 nebo 22H2. Jedná se o automatickou aktualizaci, která počítačům umožní využívat nejnovější verzi systému.

Přečtěte si: Windows 11: Microsoft si vynutí aktualizaci na verzi 23H2

Chyba ve Windows 11 konečně opravena společností Microsoft

V červnu 2023 byla aktualizace KB5027303 doprovázena velmi omezující chybou pro uživatele, kteří někdy měli potíže se záznamem obrazovky nebo spuštěním videa. Oprava byla dočasně nasazena, ale verze KB5034204 problém konečně řeší. Přejděte do části Volitelné aktualizace v Pokročilých možnostech v Nastavení a stáhněte si aktualizaci.

Přečtěte si: Windows 11: Microsoft konečně opravuje tuto nepříjemnou chybu starou více než 6 měsíců

Kredity: 123RF

USA se loučí s Google Pay

Google právě oznámil, že Peněženka Google brzy nahradí Google Pay v USA. Plánovaný přechod ke zjednodušení mobilních plateb uživatelů. Vývoj, který bude účinný od 4. června 2024. Následně již aplikace nebude fungovat, ale web zůstane přístupný. Uživatelé tak budou moci nadále spravovat své bankovní karty a své peníze.

Přečtěte si: Google Pay brzy zmizí, ale už znáte jeho náhradu

Zdroj – Google

Náš test týdne

Final Fantasy VII Rebirth: vynikající hra, která potěší fanoušky

Final Fantasy VII Rebirth se svým obrovským světem, dobře zpracovaným příběhem, minihrami a vynikající hudební atmosférou by měl fanoušky potěšit. Během našeho testu jsme milovali vztahy mezi postavami v jádru hry a úroveň detailů ve městech. Jak již bylo řečeno, grafika nás nenadchla a rádi bychom ve fázích průzkumu narazili na více nepřátel.

Přečtěte si: Final Fantasy VII Rebirth test: logické pokračování, ale překvapivě bohaté

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *