Nová aktualizace pro PS3, Kontakty Google dostávají člověka, toto je rekapitulace týdne

Nové rozhraní pro Kontakty Google, Sony nasazuje aktualizaci na PlayStation 3, HyperOS přistane na mnoha zařízeních do konce června 2024, to je rekapitulace týdne.

Majitelé PS3 budou potěšeni, když se dozví, že na ně Sony nezapomnělo, protože konzole má nárok na novou aktualizaci. Zatímco Google zjednodušuje používání a posiluje zabezpečení své aplikace Kontakty Google, Xioami nasazuje svůj nový mobilní operační systém HyperOS a Tesla pokračuje ve vývoji své mobilní aplikace.

HyperOS: nové překrytí dorazí v létě

Nový mobilní operační systém, plánovaný jako náhrada MIUI, přistane na mnoha zařízeních do konce června 2024. Tablety, připojené objekty, smartphony a několik modelů tak bude moci využívat HyperOS a jeho nové funkce po celém světě. Navštivte naše specializované zprávy a objevte seznam dotčených zařízení Xiaomi ve Francii.

Přečtěte si: HyperOS k nám letos přichází, zde je kdy a na jakých zařízeních

Mobilní aplikace od Tesly se zlepšuje

Nejnovější aktualizace aplikace Tesla 2024.2.6 nabízí uživatelům hezčí rozhraní, nového asistenta založeného na umělé inteligenci s názvem „Tesla Assis Beta“ a vylepšený odhad dosahu. Navigace byla také plynulejší díky vertikální prezentaci produktů a automobilka dokazuje, že i nadále pracuje na rozšiřování svého ekosystému, aby zjednodušila uživatelům život.

Přečtěte si: Tesla: nový design, AI, která odpoví na všechny vaše otázky, aplikace má nový vzhled

Zdroj – Nejedná se o aplikaci Tesla

PS3 dostává zcela novou aktualizaci

PlayStation, který byl vydán před více než 17 lety, měl nárok na novou aktualizaci, kterou společnost Sony nasadila 27. února 2024. Aktualizace 4.91 není revoluční, ale majitelé konzole budou i tak rádi, že uvidí vylepšení stability, zabezpečení a výkonu. Sony proto nezapomíná na svou historickou konzoli a prodlužuje její životnost díky této nové aktualizaci, pro štěstí hráčů.

Přečtěte si: PS3 má nárok na novou překvapivou aktualizaci, více než 17 let po svém vydání

Kredity – 123 rf

Aplikace Kontakty Google se mění

Google právě nasadil novou aktualizaci své aplikace Kontakty Google a tato verze 4.26 přináší svůj podíl vylepšení a oprav chyb. Nové rozhraní a integrace nového widgetu pro zprávy by měly uživatele oslovit. Aplikace je intuitivnější a efektivnější, zejména díky nové ikoně filtru, nové kartě a tlačítku pro rychlé přidávání kontaktů do vyhledávací lišty.

Přečtěte si: Kontakty Google jsou předělány a obsahují nový praktický widget

Americký streamer testuje odolnost svého Cybertrucku proti střelám

Tesla nás ujišťuje a již to dokázala, že její pick-up je navržen tak, aby odolal kulkám. Streamer Adin Ross neváhal použít jednu ze svých brokovnic, aby vyzkoušel, zda je jeho Cybertruck skutečně odolný vůči zbraním. Zážitek byl natočen a sdílen na sítích amerického majitele, který s potěšením konstatoval, že kulky se odrazily od dveří a že ho tak jeho vozidlo před kulkami ochrání.

Přečtěte si: Střílí svůj Cybertruck brokovnicí, aby si ověřil, že je neprůstřelný, odpovídá video

Kredity – Adin Ross přes X

Naše testy týdne

Honor Pad 9: atraktivní a efektivní tablet za méně než 300 eur

Pokud si chcete dopřát nový tablet, ale váš rozpočet je omezený, neváhejte se obrátit na Honor Pad 9. Je to pěkný produkt, který se příjemně používá a nabízí dobrou výdrž baterie. Jeho obrazovka je jasná, a proto je pohodlná pro zábavu. Pozor však, nejedná se o příliš výkonný tablet, nabíjení je velmi pomalé a překrývání je trochu chaotické. Ocenili bychom také snímač otisků prstů, ale ten zůstává zařízením s velmi dobrým poměrem cena/výkon.

Přečtěte si: Recenze Honor Pad 9: ideální tablet pro ty, kteří nechtějí vydělat peníze

Honor Magic6 Pro: téměř bezchybný

Honor zde nabízí obzvláště kvalitní smartphone s působivým technickým listem a solidními vylepšeními oproti svému předchůdci. Magic6 Pro je stylový, výkonný a má skvělou obrazovku. Milujeme MagicOS 8, kvalitu zvuku videonahrávek a vylepšení některých fotomodulů. Náš test by byl perfektní bez předinstalovaných komerčních aplikací a s nabíječkou a pouzdrem v krabici.

Přečtěte si: Recenze Honor Magic6 Pro: skutečná vylepšení, která dávají smysl

Xiaomi 14: nejpokročilejší telefon výrobce

Povedený design, perfektně zkalibrovaná obrazovka, působivý výkon, Xiaomi 14 je vynikající smartphone. Pokud pomineme autonomii, kterou lze stále vylepšovat, a vysoké teplo s tím spojené, jde v této cenové kategorii o zdaleka nejlepší smartphone s Androidem na trhu. Je to velmi dobrý telefon s fotoaparátem a milujeme překrytí HyperOS, které se velmi příjemně používá. Malý bonusový bod za dodávanou nabíječku a velmi rychlé nabíjení.

Přečtěte si: Test Xiaomi 14: je dobrý ve všech číslech Leica

Peugeot e-3008: atraktivní, ale dokonalé elektrické SUV

Nový e-3008 nabízí dobrý kompromis mezi spotřebou, rychlostí nabíjení a velikostí baterie. Prostředí interiéru je velmi příjemné a elektrické ovládání je vynikající. Až na zvuk ukazatele je to obzvlášť tiché elektrické SUV. Je to velmi těžké vozidlo a v infotainmentu jsou stále nějaké chyby, které je potřeba doladit. Peugeot e-3008 je k dispozici od 37 730 eur v hybridní verzi a od 44 990 eur ve 100% elektrické verzi.

Přečtěte si: Test Peugeot e-3008: změna všech nebezpečí

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *