Nová aktualizace pro Pixel 4a 5G a Pixel 5, Galaxy A51 na pokraji zmizení, to je rekapitulace týdne

Některé Pixely těží z nové aktualizace, Galaxy A51 již nemá nárok na nejnovější bezpečnostní aktualizaci Samsungu, okamžité přenosy jsou v Evropě konečně zdarma, to je rekapitulace týdne.

Zatímco Google spouští novou aktualizaci pro některé starší Pixely, Samsung odstraňuje svůj velmi oblíbený Galaxy A51 ze smartphonů způsobilých pro bezpečnostní záplaty. Nová pravidla EU nyní vyžadují, aby banky nabízely svým zákazníkům bezplatné okamžité převody. Tento týden vám vysvětlíme, proč byste helmu Vision Pro nikdy neměli nosit při řízení.

Konec Galaxy A51 se blíží

Společnost Samsung učinila překvapivé rozhodnutí, když změnila svůj seznam smartphonů způsobilých pro bezpečnostní záplaty. Galaxy A51, ačkoli je velmi populární, již nebude dostávat bezpečnostní aktualizaci. Smartphone střední třídy však dosud těžil ze dvou aktualizací ročně. Bez podpory se Galaxy A51 stane zranitelným vůči kybernetickým útokům, a proto by měl v očích spotřebitelů ztratit svou přitažlivost.

Přečtěte si: Jeden z nejoblíbenějších smartphonů Samsung je nyní zastaralý

Helma Vision Pro a řízení nejdou dohromady

Sotva uvedený na trh by headset od Applu mohl ohrozit nejméně chytré majitele. Přes varování amerického giganta se totiž za volantem jejich Tesly Model Y s helmou Vision Pro na obličeji natáčel člověk. Pokud řidič tvrdí, že aktivoval Full Self-Driving, autonomní řízení Tesly není bez rizika a je nezbytné být pozorný, což není kompatibilní s nošením helmy Vision Pro. Policisté rychle zasáhli a rychle omezili rizika, která podstupují řidič a ostatní motoristé.

Přečtěte si: Vision Pro: řídí svou Teslu v helmě Apple, policie ho zatýká

Kredit – Dante:

Dobrá zpráva pro Pixel 4a 5G a Pixel 5

Google právě spustil novou aktualizaci pro Pixel 4a 5G a Pixel 5. Dobrá zpráva pro majitele těchto starých smartphonů, kteří si mysleli, že jejich zařízení již nebude využívat softwarovou podporu. Pokud tato aktualizace nenabízí žádné zásadní vylepšení, přináší svůj díl oprav a prodlužuje životnost těchto starých modelů.

Přečtěte si: Google uvádí překvapivou aktualizaci těchto starých Pixelů

Epic Game Store je od svého vzniku velmi štědrý

Naši kolegové z PCGamesN zhodnotili celkovou hodnotu nabízených her od vytvoření obchodu v roce 2018. S pravidelnými dárky, konkrétně jednou hrou zdarma týdně od svého spuštění, nabídl Epic Game Store svým uživatelům 9 392 eur her . Pokud patříte mezi hráče, kteří po dobu 6 let sbírali všechny hry zdarma, vaše herní knihovna stojí za malé jmění.

Přečtěte si: Epic Game Store: vaše knihovna her má hodnotu jmění, pokud jste od uvedení na trh nasbírali všechny hry zdarma

Kredity – Epic Games

Okamžité převody konečně ze strany EU zdarma

Na tuto dobrou zprávu jste čekali měsíce a Evropská unie to konečně udělala: okamžité převody pro zákazníky jsou zdarma. Nařízení, které vstoupí v platnost dvacet dní po zveřejnění v Úředním věstníku Evropské unie, budou muset dodržovat všechny banky v Evropě. Navštivte naše specializované zprávy, abyste porozuměli novým pravidlům EU.

Přečtěte si: Evropa konečně zavádí bezplatné okamžité převody pro všechny banky

Kredit – 123RF

Naše testy týdne

Huawei MatePad Pro: špičkový tablet, který se odlišuje od konkurence

Díky svému pěknému designu, krásným povrchovým úpravám, velkému panelu OLED a dobrému výkonu by Huawei MatePad Pro mohl oslovit spotřebitele, kteří hledají všestranný tablet. Milujeme jeho stylus M-Pen 3. generace a klávesnici. Je to zařízení, které se nabíjí velmi rychle, což je dobrá věc, protože výdrž baterie není velká. Pozor, noční fotočást a ultraširokoúhlý záběr nedělá žádné jiskry.

Přečtěte si: Recenze Huawei MatePad Pro: kompletní a všestranná alternativa k Galaxy Tab Ultra

BMW i5 eDrive40: skvělý výkon a výjimečný komfort

Během našeho testu si nás získalo dynamické chování, řízené odpružení a výjimečné technologie tohoto BMW i5 eDrive40. Výjimečný komfort budou moci využívat i řidiči. Mrzí nás však, že spotřeba vozidla je tak vysoká a z hlediska autonomie jsme očekávali více. Upozorňujeme, že plánovač tras není vždy spolehlivý.

Přečtěte si: Test BMW i5 eDrive40: může 1. elektrická řada 5 konkurovat svému tepelnému kolegovi?

Huawei FreeClip: originální, ale rozdělující design

Huawei zde nabízí sluchátka s originálním a jedinečným designem, který by mohl dělit. FreeClips nabízí kvalitní zvuk, pokud chcete zůstat ve spojení se svým prostředím. Přes všechno pár nedostatků, zejména na basové a výškové straně, které jsou příliš těsné. Mrzí nás také, že nejsou postupem času příliš pohodlné a ocenili bychom více hmatového ovládání.

Přečtěte si: Test Huawei FreeClip: Asertivní styl, který není vždy snadné předpokládat

Razer Blade 14: výkonný, ale drahý herní počítač

Pokud máte velký rozpočet a chcete si dopřát výkonný 14palcový počítač s pěkným designem, Razer Blade 14 by mohl upoutat vaši pozornost. Milujeme jeho komplexní konektivitu, dobře zkalibrovanou obrazovku a obzvláště příjemnou klávesnici. Za tuto cenu bychom ale ocenili méně hlučné PC a šasi méně citlivé na stopy a škrábance.

Přečtěte si: Recenze Razer Blade 14: malý, výkonný, ale hlučný

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *