nejlepší aplikace, které nahradí Mapy Google

Aplikace GPS pro Android nejsou jen o Mapách Google. Abychom byli stále aktuální, nabízíme vám naše nejlepší bezplatné aplikace GPS.

gps pro android zdarma

Díky GPS aplikacím již nebudete mít žádnou výmluvu, abyste se ztratili na malých venkovských cestách. Dost na to, abyste si ušetřili drahocenný čas a nespálili plnou nádrž benzínu pro nic za nic. Zde jdeme na náš výběr, to nejlepší z nejlepších je zde.

Tyto aplikace umí mnohem více, než že ukazují správnou cestu. Díky tomu budete moci znátdopravní podmínky abyste věděli o dopravních zácpách a zpomalení a přizpůsobili tomu svou trasu. Totéž pro hlášení rychlostních radarů. Většina GPS zařízení pro Android má také komunitní funkce, které uživatelům umožňují vzájemně si pomáhat. V životě je víc než jen Mapy Google!

Waze: více než 20 milionů uživatelů ve Francii

Waze už určitě nepředstavujeme nejlepší Android GPS dostupné na Google Play nebo alespoň nejoblíbenější po Mapách Google. GPS navigace je extrémně kompletní a síla této aplikace nepochybně spočívá v její komunitě. Vlastně každý uživatel aplikace se může podílet na zlepšování navigačních dat a pomáhat tak ostatním najít ty nejlepší trasy a ušetřit čas.

Trasu tak lze automaticky přepočítat v závislosti na dopravní situaci. Nabízejí se vám nejlevnější čerpací stanice. Waze má také funkci hlasového navádění, díky které je aplikace vaším nejlepším společníkem na cestách. Systém bodů a odměn uvnitř komunita vás vyzývá, abyste si navzájem pomáhali což umožňuje Waze být aktuální a stále kompletnější aplikací.

Rychlostní kamery již nejsou na Waze přesně zobrazovány, ale jsou zahrnuty ve varováních v nebezpečných zónách, bez dalších podrobností. Ale pozor, zákon nyní brání uživatelům hlásit nebezpečné zóny, když probíhá speciální operace.

Aplikace také podporuje strojové učení, které vám pomůže s každodenními cestami a předvídá určité problémy, se kterými se na naší cestě můžeme setkat.

Navigace Waze a provoz na AndroiduNavigace Waze a provoz na Androidu

VOLNÝ, UVOLNIT

Stáhněte si navigaci a provoz Waze pro Android

Poznámka : ★★★★

(8639870 hlasů)

Vývojář Waze | Aktualizováno 05.07.2023

HERE WeGo: úsporné v oblasti mobilních dat, jasné a přesné

Aplikace, dříve nazývaná Nokia HERE, rychle převedla mnoho uživatelů na Android. Je třeba říci, že nástroj má mnoho vlastností, počínaje a velmi přehledné rozhraní, přesné informace a aktuální kartografie. Je zde možnost stažení offline map a konzultace jízdních řádů MHD.

Třešničkou na dortu je jeho použití zcela zdarma. Stačí si vytvořit účet a stáhnout si zvukové pokyny s vysokým rozlišením místní mapování na zařízení. Protože ano, je možné používat tuto GPS aplikaci bez datového připojení! Tato služba vám také umožňuje konzultovat GetYourGuide – Trip Advisor – BlaBlaCar – Expedia – Car2Go – Wikipedia – Hotels Combined.

Mapy a navigace ZDE WeGo AndroidMapy a navigace ZDE WeGo Android

VOLNÝ, UVOLNIT

Stáhněte si ZDE WeGo Maps & Navigation pro Android

Poznámka : ★★★

(498794 hlasů) | Mapy a navigace

Verze 4.8.200 | Vývojář HERE Apps LLC | Aktualizováno 04.05.2023

Konfigurace: 7.0

Organic Maps: fork Maps.me, zcela zdarma

Organické mapyOrganické mapy

Maps.me byla a zůstává skvělou alternativou k Mapám Google. Protože se však většina funkcí stala placenou, již to nespadá do rozsahu tohoto článku. Místo toho vám nabízíme organické mapy, které jsou inspirovány Maps.me, ale jsou zcela zdarma.

Je to zejména vynikající GPS aplikace chodci, turisté a cestovatelé. Mapy jsou dostupné offline a musíte si je stáhnout, abyste je mohli používat. Není potřeba připojení k internetu, zvláště když jste v zahraničí.

Aplikace je založena na databázi OpenStreetMap, kterou přispěvatelé aktualizují. Ideální open source řešení. Je k dispozici po celém světě a pomáhá identifikovat body zájmu a zpřístupnit turistické stezky.

Organické mapy pro AndroidOrganické mapy pro Android

VOLNÝ, UVOLNIT

Stáhněte si organické mapy pro Android

Poznámka : ★★★★

(79400 hlasů)

Vývojář organických map | Aktualizováno 19. 2. 2024

Mappy: ultrakompletní GPS

mapa gps pro androidmapa gps pro android

Mappy, vynikající alternativa k Google Maps, vyniká úplností své nabídky. GPS zobrazuje velké množství dopravních prostředků a umožňuje vám snadno vypočítat trasu s odhadem nákladů (palivo, mýtné atd.).

Budete mít také přístup do samoobslužné sítě kol, koloběžek a elektrokoloběžek. Aplikace také umožňuje přístup k mapám bez připojení k internetu. Jeho rozhraní je jasné a přesné, zejména pro motoristy se silničním provozem v reálném čase.

Mappy AndroidMappy Android

VOLNÝ, UVOLNIT

Stáhněte si Mappy pro Android

Poznámka : ★★★★

(25789 hlasů) | Mapy a navigace

Verze 6.2316.3.23050217 | Vývojář Mappy SA | Aktualizováno 05.03.2023

Konfigurace: 8.0

CoPilot: další velmi užitečná offline aplikace

Android GPS navigátor „CoPilot“ je velmi efektivní aplikace, která vám poskytne ty nejlepší trasy, ať už jdete pěšky nebo autem. Lze jej používat offline, aniž by bylo nutné připojení k síti. Chcete-li to provést, budete si je muset stáhnout do telefonu nebo tabletu Android. Dost na použití v zahraničí bez dalších nákladů. Také se integruje body zájmu ukázat vám například hotely nebo restaurace.

Můžete si zdarma stáhnout mapy země nebo regionu. Pokud cestujete a chcete přidat nové, budete muset zaplatit prostřednictvím systému nákupu v aplikaci. I zde budete mít nárok na 14 dní používání se všemi funkcemi aplikace. Kromě toho budete muset zaplatit za další funkce, jako je hlasová navigace nebo 3D mapy.

GPS navigace Copilot pro AndroidGPS navigace Copilot pro Android

VOLNÝ, UVOLNIT

Stáhněte si navigaci Copilot GPS pro Android

Poznámka : ★★★

(106000 hlasů)

Vývojář Trimble Maps Ltd | Aktualizováno 01.03.2024

ViaMichelin GPS: každodenní nezbytnost

Především si Michelin vybudoval solidní reputaci díky své webové stránce ViaMichelin, která vám umožnila připravit si trasu cesty z vašeho počítače. Zde je a zcela bezplatná aplikace a který vyžaduje použití mobilního datového připojení.

Jsou zde všechny funkce oblíbené u řidičů. Nebezpečné zóny ve Francii a Evropě (slavné radary již nejsou přesně odkazovány), rychlostní limity, aniž bychom zapomněli na zásadní upozornění v případě překročení povolené rychlosti. Velmi praktická funkce, abyste se nedostali do vážných pokut.

ViaMichelin Directions & GPS AndroidViaMichelin Directions & GPS Android

VOLNÝ, UVOLNIT

Stáhněte si ViaMichelin Route & GPS pro Android

Poznámka : ★★★★

(78766 hlasů) | Mapy a navigace

Verze 12.3.4 | Vývojář Michelin | Aktualizováno 27. 4. 2023

Konfigurace: 5.0

Navigace a mapy Sygic GPS: Mapy TomTom v bezplatné aplikaci

Aplikace GPS pro Android „Sygic“ je jednou z nejpopulárnějších v Obchodě Google Play. Stejně jako jeho konkurenti vám umožňuje stahovat mapy a používat je offline na telefonu nebo tabletu. Pokud jde o navigační údaje, jsou to tyto mapy TomTom které se převážně používají, záruka kvality. Jednou z hlavních výhod této aplikace je bezplatná aktualizace map a bodů zájmu (restaurace, čerpací stanice atd.).

3D zobrazení map a krajiny také usnadňují orientaci. Na druhou stranu, některé funkce vyžadují platbu, jako je zobrazení dopravy, což je téměř nezbytná funkce, pokud se chcete vyhnout určitým dopravním zácpám. Při výběru destinace se vám také nabízejí tři alternativní trasy, takže můžete jet co nejrychleji nebo co nejlevněji, pokud se chcete například vyhnout mýtnému.

GPS navigace Sygic a mapy pro AndroidGPS navigace Sygic a mapy pro Android

VOLNÝ, UVOLNIT

Stáhněte si Sygic GPS Navigation & Maps pro Android

Poznámka : ★★★★

(18700000 hlasů)

Vývojář Sygic. | Aktualizováno 22. 2. 2024

Osmand: další aplikace, která se spoléhá na OpenStreetMap

Osmand je vynikající navigační aplikace, která využívá Bezplatná data OpenStreetMap. Kompletní, má hlavní funkce, které se od takového nástroje očekávají: hlasové navádění, offline režim, podpora pro různé fáze trasy… Ať jste kdekoli na planetě, nebudete riskovat, že se ztratíte.

Dalším pozitivním bodem je, že není užitečný pouze pro řidiče automobilů. Osmand je také zvláště účinný pro cyklisté, turisté a další díky zohlednění cyklostezek, stezek, alternativních cest atd.

OsmAnd — Android mapy a navigaceOsmAnd — Android mapy a navigace

VOLNÝ, UVOLNIT

Stáhněte si OsmAnd — Maps & Navigation pro Android

Poznámka : ★★★★

(183 000 hlasů)

OsmAnd Developer | Aktualizováno 29. 1. 2024

MapFactor: rychlostní radary, offline režim a OpenStreetMap

Kromě klasických funkcí vám umožňuje Android GPS navigátor „MapFactor“. upozornění na blížící se rychlostní radary zvukovým varováním. K dispozici jsou také dálkové příkazy pro odeslání nového cíle nebo zprávy přímo do navigace. Pro mapy se stále používá OpenStreetMap, systém spolupráce umožňující přidávání a úpravy map po celém světě.

Procházení offline, 2D a 3D zobrazení stejně jako vyhledávání nejbližších bodů zájmu jsou funkce, které najdete v této aplikaci MapFactor, která již přesvědčila tisíce uživatelů. Volitelně lze zakoupit také obchodní mapy TomTom. Všimněte si, že existuje verze aplikace pro nákladní vozidla, která umožňuje nákladním automobilům, dodávkám a karavanům znát výšku podjezdů nebo dokonce kapacitu určitých mostů.

Mapfactor Navigator pro AndroidMapfactor Navigator pro Android

VOLNÝ, UVOLNIT

Stáhněte si Mapfactor Navigator pro Android

Poznámka : ★★★★

(994000 hlasů)

Vývojář MapFactor | Aktualizováno 01.09.2024

Doufáme, že vám to pomohlo najít vaše nejlepší GPS aplikace pro Android. V Obchodě Play jsou další, které stojí za to vyzkoušet, takže pokud váš oblíbený GPS navigátor Android není na seznamu, neváhejte se o něj s námi podělit! Můžete také najít náš výběr nejlepších radarových výstražných zařízení. Pokud často jezdíte po silnici, pravděpodobně jste jich vyzkoušeli několik, tak přijďte a sdělte nám svůj názor. Kterou z jeho aplikací používáte?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *