nejambicióznější telefon s fotoaparátem roku 2024 je konečně k dispozici

HONOR uvádí na trh Magic6 Pro, svůj nový špičkový smartphone zaměřený na fotografování. Zaměřuje se na inovace a vylepšuje složení již tak skvělého Magic6 Pro, aby nabídlo ještě prémiovější zážitek. Ke svému vydání nabízí HONOR obzvláště atraktivní zaváděcí nabídku.

čest oficiálního úředníka magic6

HONOR se etabluje jako významný hráč v segmentu mobilních zařízení vyšší třídy. Po svém Magic V2, který redefinuje to, co můžeme očekávat od skládacího smartphonu, značka zahajuje marketing svého nového Magic6 Pro, zařízení bez slabin, které tvrdí, že je nejlepším fototelefonem na trhu. Tento rozhodně prémiový produkt také počítá s posílenou autonomií a ultra jasnou a odolnou obrazovkou, která přitahuje přízeň uživatelů.

Kliknutím získáte přístup ke spouštěcí nabídce HONOR Magic6 Pro

Skvělý telefon s fotoaparátem

Výrobce obsahuje zásadní hardwarové vylepšení fotoaparátu Magic6 Pro s periskopickým teleobjektivem o velikosti 1/1,49″ a rozlišením 180 MP. Tento objektiv, který využívá optickou stabilizaci, je schopen produkovat optický zoom až 2,5x a digitální zoom až 100x. Je to tedy ideální smartphone pro zachycení vzdálených scén a přiblížení se k akci nebo objektu.

čest oficiálního úředníka magic6čest oficiálního úředníka magic6

Je doprovázen 1/1,3″ a 50MP širokoúhlým snímačem Falcon H9000 Super Dynamic. Výhodou je také optická stabilizace obrazu. Navíc vyniká automaticky měnitelnou clonou mezi f/1,4 a f/2,0, aby se přizpůsobila všem situacím, včetně různých světelných podmínek. Nejnovější zadní fotoaparát je 50MP ultraširokoúhlý, který rozšiřuje zorné pole na 122°, abyste udělali krok zpět od scény.

Další velkou výhodou Magic6 Pro oproti konkurenci je funkce HONOR AI Motion Sensing Capture 2.0. Jedná se o režim kombinující automatické a manuální snímání, díky čemuž vám neuniknou žádné scény, které je obtížné zachytit kvůli pohybu: sport, tanec, děti, domácí zvířata atd. Fotoaparát je schopen pořídit 30 snímků za sekundu. Systém pomocí umělé inteligence pomáhá uživateli vybrat nejlepší fotografii scény pořízenou 1,5 sekundy před a po aktivaci závěrky. HONOR vylepšil svou technologii, aby pořizoval ještě ostřejší snímky než předchozí generace.

čest magic6 pročest magic6 pro

Na přední straně je přední 50MP kamera kombinována se snímačem TOF pro výpočet hloubky ostrosti, což je kombinace pro pořizování nádherných selfie s efektem bokeh a bezpečné a rychlé 3D rozpoznání obličeje.

Ještě velkorysejší autonomie

Grafitová baterie Magic5 Pro s kapacitou 5 100 mAh ustupuje 5 600 mAh silikonové uhlíkové baterii na Magic6 Pro. Tato technologie se již osvědčila na Magic V2. Umožňuje zvýšit hustotu (743 Wh/L), a tím zlepšit kapacitu baterie bez vlivu na její velikost.

čest oficiálního úředníka magic6čest oficiálního úředníka magic6

K nabídce odolnějšího smartphonu navíc přispívá i integrace čipu pro správu energie. Autonomie dosahuje 11 hodin používání při ultra intenzivním používání a při standardním používání snadno přesáhne jeden den. Magic6 Pro má autonomii přinejmenším stejně dobrou jako Magic5 Pro, který již v tomto ohledu vynikal, takže jeho výkon je vyšší a jeho obrazovka jasnější.

Výkon je ve skutečnosti svěřen čipu Snapdragon 8 Gen 3 od Qualcommu vyrytému ve 4nm, aktuálně nejlepším na trhu Android. Jako obvykle poskytuje HONOR uživatelům velmi rychlé nabíjení, s výkonem až 80 W kabelové a až 66 W bezdrátové.

Odolná a jasná obrazovka

Magic6 Pro je vybaven velkým 6,8palcovým panelem NanoCrystal Shield. Je to nejsilnější obrazovka v oboru, navržená pomocí patentovaných technologií HONOR na složení materiálu a chemické vyztužení. Displej je certifikován tak, aby odolal pádům z výšky 1,60 m, díky čemuž je smartphone odolnější a doporučen pro ty nejnešikovnější z vás.

čest magic6 pročest magic6 pro

S prohlížením mobilu na přímém slunci nebudete mít problém: výrobce vynaložil velké úsilí na zvýšení jasu, který je ve srovnání s Magic5 Pro dvojnásobný. Maximální celkový jas dosahuje 1 600 nitů a měření mohou explodovat až na 5 000 nitů ve špičkovém HDR, což zajišťuje bezkonkurenční pohodlí při sledování.

Obrazovka LTPO OLED využívá rozlišení 1,5K 2800 x 1280 pixelů, hustotu 453 bodů na palec a obnovovací frekvenci až 120 Hz. Je schopna zobrazit 1,07 miliardy barev a pokryje 100 % Barevný prostor DCI-P3, standard digitálního kina. Pro obsah s větším kontrastem a živějšími barvami má Magic6 Pro certifikaci Dolby Vision a HDR Vivid.

čest oficiálního úředníka magic6čest oficiálního úředníka magic6

Po celá léta se společnost HONOR stará o naše oči a pokračuje ve své dobré práci s Magic6 Pro. Vysokofrekvenční obrazovka smartphonu nabízí extrémně vysokou modulaci šířky pulzu (PWM) 4 320 Hz, která pomáhá předcházet efektu blikání (nepostřehnutelným pouhým okem, ale ne bez následků pro naše oči), a tím snižuje únavu očí.

Ještě pro uživatelské pohodlí je displej vybaven filtrem proti modrému světlu, který vám pomůže usnout, když používáte smartphone před spaním. Magic6 Pro také těží z cirkadiánního zobrazení: tón obrazovky se automaticky přizpůsobí v závislosti na denní době, což vám také pomůže usnout před spaním.

Sleva 130 eur a tablet zdarma

Magic6 Pro je uveden na trh ve Francii za doporučenou maloobchodní cenu 1299,90 eur. U příležitosti uvedení smartphonu nabízí HONOR na svých oficiálních stránkách HiHonor velmi atraktivní nabídku. S promo kódem A6PCPS (platí do 31. března 2024 včetně), získáte okamžitou slevu 130 eur. Navíc jako dárek získáte prémiový tablet HONOR Pad 9 v hodnotě 399 eur. A získáte 12 měsíců ochrany před poškozením obrazovky.

Kliknutím získáte přístup ke spouštěcí nabídce HONOR Magic6 Pro

Tento článek je sponzorovaný příspěvek, který vám přináší HONOR.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *