Mapy Google vám usnadní cestování s těmito 3 novými funkcemi

Mapy Google mají tři klíčové inovace na podporu cestovatelů během léta. Tyto nástroje slibují, že vám usnadní objevování a organizaci vašich cest.

google maps 3 nové funkce
Zdroj: Google

Svou nabídku nástrojů nyní obohacuje stále přesnější aplikace Google Maps zavedení tří inovativních funkcí. Jejich cílem je zjednodušit přípravu a realizaci vašich cest. První těchto inovací se týká rozšiřování seznamů na Mapách. Tyto výběry od komunity a uznávaných průvodců nabízejí řadu doporučení. Tato nová funkce umožňuje nejen objevovat tyto seznamy, ale také zachraň je nebo sdílet jecož usnadňuje plánování cest.

Mapy Google navíc představují nástroje pro dále personalizovat své seznamycož vám umožní seřadit místa podle vašich preferencí a přidat vlastní anotace popř odkazy na externí obsah. Aplikace jde tedy v personalizaci dále a nyní se přizpůsobí specifickým potřebám každého uživatele tím, že plánování jeho cest bude intuitivnější.

Na stejné téma – Mapy: nebaví vás chodit v kruzích, abyste našli správný směr? Google na vás myslel

Mapy Google vám pomohou s výběrem restaurace pomocí umělé inteligence

Mapy Google nyní nabízejí tři různé kategorie seznamů pro vedení uživatelů při jejich objevech:

  • 🔥Seznam trendů: Tento seznam je aktualizován každý týden a sdružuje místa, která v poslední době zaznamenala nárůst popularity v Mapách. Ideální pro ty, kteří chtějí objevovat nejnovější trendy podniky nebo místní novinky.
  • 🏆 Nejlepší seznam: uvádí místa, která pravidelně získávají souhlas od komunity Map. Toto je ideální seznam pro nalezení jistých hodnot regionu, zařízení, která se osvědčila místním obyvatelům a návštěvníkům.
  • 💎Seznam drahokamů: tato kategorie odhaluje místa, která lze považovat za nejlépe střežená tajemství čtvrti. Věnuje se místům, která, ač méně známá, nabízejí jedinečné a autentické zážitky.

Navíc, integrace umělé inteligence v Google Maps poskytuje rychlý přehled hlavních charakteristik míst, jako jsou kulinářské speciality restaurace nebo atmosféra kavárny. Tyto informace, získané z recenzí a fotografií sdílených uživateli, mají za cíl poskytují prvky rychlého rozhodováníužitečné při spontánních volbách.

Představte si tedy, že plánujete výlet do Toronta s touhou prozkoumat umělecké čtvrti města. Použitím personalizované seznamy v Mapách Google objevíte seznam uměleckých galerií a kreativních prostor doporučených místními odborníky a milovníky umění v komunitě Map. VY uložit tento seznama poté přidejte některá méně známá místa, která jste zahlédli prostřednictvím uměleckých blogů nebo doporučení od přátel. Až tam budete, můžete se podívat na svůj personalizovaný seznam, abyste mohli snadno procházet z jedné galerie do druhé, a zajistit, že vám neunikne žádná umělecká událost, kterou ve městě musíte vidět.

Tyto aktualizace, přestože jsou zpočátku dostupné v omezeném počtu měst ve Spojených státech a Kanadě, mají potenciál hluboce změnit způsob, jakým používáme Mapy Google pro naše cesty. Jejich budoucí nasazení v jiných zemích, včetně Francieby mohla nabídnout většímu počtu uživatelů nástroje pro organizování jejich výletů s větší lehkostí a relevantností.

Zdroj: Google

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *