který si koupit, abyste ochránili svůj Apple smartphone?

Máte iPhone a hledáte obal, který ochrání váš oblíbený smartphone? Tento průvodce je stvořen pro vás! Zde je náš výběr nejlepších modelů pouzder pro iPhone 15, iPhone 14 a iPhone SE.

nejlepší obal na iPhone

Výběr nejlepších obalů na iPhone

Komu nikdy nezlomilo srdce, když vidělprasklý displej smartphonu po pádu? Upuštění smartphonu je bohužel běžné a i když jste opatrní, nikdo není v bezpečí před nehodou. Výměna obrazovky je nákladná, takže abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením, je lepší prevence než léčba. Existují plastová, silikonová, kožená pouzdra, pevná a měkká pouzdra, pouzdra kompatibilní s Qi a MagSafe, pouzdra, která chrání pouze zadní část smartphonu, pouzdra, která zabírají pouze okraje, aby byl viditelný design smartphonu nebo dokonce pouzdra v plné délce . Vzhledem ke všem dostupným modelům není správná volba vždy snadná.

Ať už máte iPhone SE, iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro, 15 Pro Max, iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro nebo dokonce 14 Pro Max, zde najdete ochranu přizpůsobenou vašemu smartphonu. THE Uvedené značky pouzder mají obecně k dispozici verze pro několik modelů iPhone. Pokud se vám líbí vzhled a funkce konkrétního pouzdra, neváhejte se podívat, zda existuje i pro jiná zařízení.

Nejlepší obaly pro iPhone SE (3. generace)

Spigen Liquid Crystal pro iPhone SE (3. generace)

Pouzdro Spigen Liquid Crystal (iPhone 13 SE 3. generace) za nejlepší cenu

 • Amazonka

  11,99 €

  Objevte nabídku

 • Rakuten

  12,5 €

  Objevte nabídku

 • Csleva

  34,05 €

  Objevte nabídku

Spigen, vytvořený v roce 2004, je značkou uznávanou pro své mobilní příslušenství. V jejím katalogu najdeme různá pouzdra pro chytré telefony. Model Spigen Liquid Crystal je průhledné pouzdro tlumící nárazy. Můžete se i nadále těšit z designu svého telefonu a zároveň jej chránit před případnými pády.

Ochranné pouzdro je ultratenké, lehké a na rozdíl od některých průhledných pouzder, které časem žloutnou, jeho křišťálově čistá průzračnost odolává stárnutí. Pouzdro Spigen Liquid Crystal je flexibilní, takže jej můžete snadno vyjmout. Okraje obrazovky a okolí fotoaparátu jsou vyvýšené, aby poskytovaly větší ochranu. Konečně vám toto pouzdro umožní bezdrátově nabíjet váš smartphone.

Nejlepší obaly pro iPhone 15

Rhinoshield SolidSuit pro iPhone 15

coque-iphone-15-rhinoshield-solidsuitcoque-iphone-15-rhinoshield-solidsuit

Rhinoshield je jednou z referenčních značek, pokud jde o pouzdra na smartphony. Značka je známá zejména tím, že nabízí řadu designů se známými licencemi, jako je například One Piece, Marvel nebo NBA. Rhinoshield SolidSuit chrání přední i zadní stranu iPhonu se zvýšenými okraji kolem obrazovky a fotoaparátu. Voštinová struktura zlepšuje tlumení nárazů. Pády z výšky 3,5 metru jsou tak dokonale absorbovány.

Toto pouzdro je tenké, lehké a je kompatibilní s Magsafe. Vyrobeno z polymerové slitiny ShockSpread a bez Bisfenolu-A, je flexibilní a odolné proti poškrábání. Je k dispozici v 16 různých barvách, aby dokonale vyhovovaly vašemu telefonu a vašemu vkusu.

Spigen Liquid Air pro iPhone 15 Plus

Pouzdro Spigen Liquid AirPouzdro Spigen Liquid Air

Toto další pouzdro od Spigen má také zvýšené okraje, které chrání obrazovku a fotoaparát iPhone 15 Plus. Zadní strana chrániče má vyhloubené geometrické vzory, které pomáhají absorbovat nárazy. Texturované strany jsou protiskluzové. Spigen Liquid Air je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami s certifikací Qi a je odolný proti poškrábání. Pokud hledáte levné a efektivní pouzdro na iPhone, jste na správném místě.

OtterBox Strada pro iPhone 15 Pro

Pouzdro OtterBox Strada pro iPhone 15 Pro

 • Rakuten

  37,29 €

  Objevte nabídku

 • Amazonka

  42,78 €

  Objevte nabídku

 • Nákupní Ulice

  46,11 €

  Objevte nabídku

 • Fnac

  64,78 €

  Objevte nabídku

Otterbox, založená v roce 1998, je značkou, která patří mezi lídry v oblasti ochranných pouzder pro chytré telefony. OtterBox Strada je kožené flipové pouzdro, které poskytuje 360stupňovou ochranu telefonu. Magnetický uzávěr umožňuje ponechat chlopeň v otevřené nebo zavřené poloze, když iPhone nepoužíváte.

Toto pouzdro je kompatibilní s Magsafe a jednoduše nabije váš iPhone. A konečně, originalita tohoto pouzdra spočívá v přítomnosti vnitřního umístění pro uložení vašich karet nebo vstupenek.

Caseology Nano Pop Mag pro iPhone 15 Pro Max

Caseology Nano Pop Mag pro iPhone 15 Pro Max

 • Amazonka

  26,98 €

  Objevte nabídku

Caseology Nano Pop Mag je silikonové pouzdro v osvěžujících barvách. Žluté okraje kolem fotoaparátu má například model Blueberry Navy. Je to změna oproti černým skořápkám, které od konkurence příliš nevyčnívají.

Nano Pop Mag je hladký, snadno se čistí a má příjemný pocit z ruky. Nesbírá prach a nezachytává vlákna v kapsách. Toto pouzdro je kompatibilní s Magsafe a obsahuje magnety pro snadné bezdrátové nabíjení.

Nejlepší obaly pro iPhone 14

RhinoShield Mod NX pro iPhone 14

RhinoShield Mod NX (iPhone 14) za nejlepší cenu

 • Amazonka

  31,98 €

  Objevte nabídku

RhinoShield Mod NX je modulární pouzdro, které si můžete snadno přizpůsobit díky výměnné zadní straně. Díky voštinové struktuře skořepinového rámu se zlepšuje tlumení nárazů. Tloušťka pouhých 3 mm je dostatečná pro zajištění vysoké úrovně ochrany při pádu z výšky 3,5 metru.

RhinoShield Mod NX je odolný proti nárazu a poškrábání. Jedná se o lehké pouzdro bez BPA. Je kompatibilní s bezdrátovým nabíjením MagSafe a Qi.

OtterBox zdarma pro iPhone 14 Plus

OtterBox Fre (iPhone 14 Plus) za nejlepší cenu

 • Amazonka

  45,86 €

  Objevte nabídku

Tento model se vyznačuje tím, že nabízí kompletní ochranu vašeho smartphonu při zachování funkcí dotykové obrazovky. Tím, že váš iPhone 14 Plus vybavíte pouzdrem Otterbox Fre, bude schopen odolat nárazům, ale i vodě. S certifikací IP68 bude váš iPhone vodotěsný až 1 hodinu v hloubce 2 metrů. Otterbox Fre vydrží 5x více pádů než vojenský standard (MIL-STD-810G 516.6). Toto pouzdro je navíc kompatibilní s magnetickým systémem MagSafe.

Apple Clear Case s MagSafe pro iPhone 14 Pro

Apple průhledné pouzdro s MagSafe (iPhone 14 Pro) za nejlepší cenu

 • Rakuten

  25 €

  Objevte nabídku

 • Amazonka

  58,18 €

  Objevte nabídku

 • Pekař

  58,19 €

  Objevte nabídku

 • SFR

  59 €

  Objevte nabídku

 • Nákupní Ulice

  60,66 €

  Objevte nabídku

Apple nabízí vlastní obaly na iPhone. To je například případ průhledného pouzdra MagSafe, které dodá vašemu smartphonu zvláštní vzhled.

Díky jeho průhlednosti můžete i nadále oceňovat originální design iPhonu 14 Pro. Tenké, flexibilní a lehké pouzdro odolává pádům. Má povrchovou úpravu proti poškrábání a zežloutnutí. Vestavěné magnety umožňují snadné připojení smartphonu k bezdrátové nabíječce MagSafe nebo Qi.

OtterBox Defender XT pro iPhone 14 Pro Max

OtterBox Defender XT (iPhone 14 Pro Max) za nejlepší cenu

 • Rakuten

  29 €

  Objevte nabídku

 • Amazonka

  48,89 €

  Objevte nabídku

 • Fnac

  63,99 €

  Objevte nabídku

Řada OtterBox Defender XT nabízí vícevrstvou ochranu. Zvýšené okraje chrání fotomodul a obrazovku. Toto pouzdro vyniká přítomností krytů, které zabraňují vnikání nečistot do zdířek a portů jack. Má také integrovaný kabel, který vám umožní nosit smartphone jiným způsobem, například kolem krku.

Stejně jako Otterbox Fre, Defender XT vydrží 5krát více pádů než vojenský standard (MIL-STD-810G 516.6). Pouzdro OtterBox Defender XT je vybaveno magnety a je kompatibilní s MagSafe.

Proč si pořídit ochranné pouzdro?

Když si koupíte nový smartphone, máte možnost přidat příslušenství. Mezi nejnutnějšími najdeme ochranné mušle. Pokud svůj iPhone nechráníte, rychle hrozí, že se při sebemenším pádu poškrábe a rozbije. Investice do dobrého pouzdra vám umožní ušetřit iPhone, který většinou stojí kolem 1000 eur. Nejedná se tedy o nákup, který byste měli zanedbat.

Displej můžete samozřejmě chránit okénkem z tvrzeného skla. Šasi iPhonu ale zůstává křehké. Kromě ochrany jsou některá pouzdra voděodolná a umožňují vám vzít telefon pod vodu. Ostatní mají slot pro vaše karty a vstupenky. Dnes existují pouzdra z různých materiálů a různých barev, abyste si svůj smartphone přizpůsobili podle svého vkusu.

Jaký materiál zvolit pro obal na iPhone, který nejlépe ochrání?

Pouzdro chrání váš iPhone tím, že jej zabalí. Váš smartphone tak bude chráněn před nárazy a poškrábáním. Existují pevné polykarbonátové skořepiny, měkké silikonové skořepiny, kožené skořepiny (pravé, imitace nebo rostlinné) nebo dokonce dřevěné skořepiny. Jaké pouzdro byste si měli vybrat, abyste nejlépe chránili svůj iPhone? To bude záviset především na vašem rozpočtu, vašich touhách a potřebách. Silná pouzdra nabízejí zvýšenou ochranu, ale bývají těžká a objemná.

 • THE silikonová pouzdra mají tu výhodu, že jsou flexibilní a lehké. Dokonale se přizpůsobí tvaru vašeho smartphonu a tlumí nárazy. THE skořepiny z termoplastického polyuretanu (TPU) jsou také flexibilní a nabízejí dobrou alternativu.
 • Cplastové skořepiny (polykarbonát) jsou tuhé. Mají dobrou odolnost proti nárazu a díky své pevnosti mohou být ultra tenké. THE polykarbonát je obecně materiál používaný pro průhledná pouzdra.
 • THE kožená pouzdra obecně mají chlopeň, která chrání přední i zadní stranu vašeho iPhone.

Pro zajištění účinnosti ochrany si neváhejte ověřit, zda má pouzdro certifikaci MIL-STD-810. Tato norma mimo jiné zaručuje odolnost proti pádům, prachu, nárazům, vlhkosti a extrémním teplotám.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *