jaký indukční model koupit?

Stále více lidí používá bezdrátové nabíjení pro své smartphony, ale je jasné, že značky systematicky nedávají kompatibilní nabíječku do krabice. Abychom vám pomohli vybrat model, který vám vyhovuje, zde je náš výběr nejlepších bezdrátových nabíječek Qi v roce 2024.

Výběr nejlepších Qi nabíječek

Několik společností, včetně Xiaomi, pracuje na technologii vzdáleného nabíjení. To nám nakonec umožní nabíjet naše smartphony bez jakéhokoli kontaktu. Zatím si ale stále vystačíme s klasickým indukčním nabíjením, které se stále zlepšuje.

Nyní nejlepší bezdrátové nabíječky Qi umožňují relativně rychlé nabíjení, jako je např Honor SuperCharge 100W který dobije 50 % baterie Magic4 Pro za pouhých 15 minut. Abychom vám pomohli vybrat bezdrátovou nabíječku, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám, vytvořili jsme tento výběr nejlepších modelů dostupných ve Francii.

Nejlepší Qi nabíječky

Google Pixel Stand 2 (stojan)

Google Pixel Stand (2. generace)

 • Amazonka

  79 €

  Objevte nabídku

Úplně první Pixel Stand byl v roce 2020 jednou z našich oblíbených indukčních nabíječek. Google je ve verzi 2. Pokud první nabídla až 10 wattů nabíjecího výkonu, bude tato nová verze až 23 wattů pro nejnovější chytré telefony Google. Je to jeden z nejrychlejších modelů na trhu. Smartphony jiných výrobců než Google se mohou nabíjet až 15 watty.

Chlazení ventilátorem, tato nabíječka je dodávána s napájecím zdrojem, což je příjemné. Lze jej používat s kompatibilními telefony Pixel, sluchátky Pixel Buds a stovkami zařízení s certifikací Qi. Pixel Stand 2 je také vyrobeno z přibližně 39 % recyklovaných materiálů. Mrzet nás však bude jeho cena, která je trochu vysoká.

+ THE –
kvalita Google Cena, velmi vysoká
Ideální pro Pixely Ventilátor je někdy hlučný

Belkin BoostCharge 15W (stojan)

Belkin Boostcharge 15WBelkin Boostcharge 15W

KLIKNĚTE ZDE A ZAKOUPÍTE HO NA AMAZONU

Tato indukční nabíječka představuje jednu z nejlepších možností na trhu. Velmi dobře navržený, spolehlivý a s pěkným designem nabízí 15W rychlé bezdrátové nabíjení pro smartphony Android a až 7,5W pro iPhone. Nabíječka je kompatibilní s lehkými plastovými ochrannými pouzdry do tloušťky 3 mm, což je příjemné.

Další detail, nabíječka je dodávána s napájecím adaptérem 25W Quick Charge 3.0 a 1,2 m dlouhou šňůru. Takže budete mít spoustu práce. Smartphone můžete nabíjet v režimu na výšku nebo na šířku. A LED indikátor vám ukáže, kdy se zařízení nabíjí nebo ne.

+ THE –
Hodnota za peníze, kterou je těžké překonat Trochu impozantní
Pevná, rychle se nabíjí Design, který se nebude líbit každému

Anker PowerWave (podložka)

Anker PowerWaveAnker PowerWave

Tato bezdrátová nabíječka je klasika. Přestože již není příliš mladý, stále je relevantní pro nabíjení nejnovějších smartphonů kompatibilních s nabíjením QI. Vy těžíte ze síly maximální zatížení 10W. Můžete nabíjet jakýkoli smartphone se systémem Android, včetně Galaxy S23/23+ a 23 Ultra.

Telefony iPhone jsou také kompatibilní, ale jsou omezeny na nabíjení 7,5 W, protože tato podložka Anker není není kompatibilní s MagSafe. Tato indukční nabíječka má několik výhod: její design je příjemný, to ano kompaktní a protiskluzové. Funguje i přes trupy, dokonce i tlusté.

Není třeba odstraňovat pouzdro smartphonu pokaždé, když jej chcete nabít. Podložka je dodávána s a Micro-USB kabel PowerLine (poznámka, žádné USB-C a žádná podpora Apple Watch). V krabici najdete také uživatelskou příručku, ale bez napájecího zdroje. Anker PowerWave je dodáván s 18měsíční zárukou.

+ THE –
Nízká cena U některých modelů pochybná spolehlivost
Funguje i s tlustými pouzdry Nabíjení trochu pomalé

Belkin BoostCharge 15W (podložka)

Belkin Boostcharge 15W (podložka)

 • Amazonka

  0 €

  Objevte nabídku

 • Pixmania EN

  44,07 €

  Objevte nabídku

Pokud před stojanovými modely dáváte přednost formátu „pad“, je tento další model od Belkinu kvalitní volbou. THE Bezdrátová nabíječka BoostCharge nabízí sílu 15 W pro zařízení Qi, včetně iPhone, Samsung Galaxy, Google Pixel, Xiaomi atd.. I zde je dobíjení možné pomocí lehkých plastových ochranných skořepin o tloušťce max. 3 mm.

Nabíječka Rychlé nabíjení 3.0 (24W) je součástí pro bezdrátové nabíjení 15 W. LED volant zobrazuje stav nabíjení v reálném čase. Upozorňujeme, že nejnovější iPhony budou nabíjeny pouze maximálním výkonem 7,5 W, pouze tato nabíječka není kompatibilní s MagSafe.

+ THE –
Konkurenční cena Hodně se zahřívá
Dobrá kvalita výroby Byly zaznamenány některé problémy s náhodným nabíjením

Samsung Duo (podložka)

Samsung Duo 15W bezdrátová nabíječka

 • Nákupní Ulice

  48,99 €

  Objevte nabídku

 • Csleva

  50,55 €

  Objevte nabídku

 • Fnac

  59 €

  Objevte nabídku

 • Darty

  59 €

  Objevte nabídku

 • Pekař

  59 €

  Objevte nabídku

Bezdrátová nabíječka Samsung Duo vám umožní nabíjet smartphony za a maximální výkon 15W. Jedná se o stanici se dvěma nabíjecími základnami. Pravá strana nabíjí pouze chytré hodinky Galaxy Watch (od první generace modelu Active) stejně jako sluchátka Galaxy Buds. Smartphony nelze nabíjet na této straně, ale spíše na levé straně.

Pamatujte, že sdílením energie můžete nabíjet dvě zařízení současně. iPhone lze nabíjet pouze maximálním výkonem 7,5 W. Displej Samsung Duo a prémiový design a má protiskluzový povrch. Napájecí zdroj je součástí dodávky.

+ THE –
Střízlivý design Cena
Velmi efektivní a dobře dokončené

Nabíječka Apple MagSafe

Apple MagSafe Charger za nejlepší cenu

 • Rakuten

  30 €

  Objevte nabídku

 • E.Leclerc

  37 €

  Objevte nabídku

 • Pekař

  37 €

  Objevte nabídku

 • Amazonka

  37 €

  Objevte nabídku

 • Fnac

  44,99 €

  Objevte nabídku

 • Nákupní Ulice

  45 €

  Objevte nabídku

 • Rozcestí

  45,99 €

  Objevte nabídku

 • SFR

  49 €

  Objevte nabídku

 • Csleva

  49,99 €

  Objevte nabídku

 • Darty

  49,99 €

  Objevte nabídku