jak zjistit, zda je váš prohlížeč nejrychlejší

Společnosti Apple, Google, Microsoft a Mozilla jako první svého druhu společně vyvinuly Speedometer 3.0, novou verzi benchmarku výkonu prohlížeče, jejímž cílem je poskytnout uživatelům spolehlivou informaci o tom, který prohlížeč je nejrychlejší. s ohledem na moderní požadavky webu.

rychloměr 3.0
Zdroj: browserbench

THE internetové prohlížeče nadále vyvíjet, neustále představovat nové vlastnosti jako možnost, kterou nabízí Microsoft Edge, stahovat soubory přímo ze smartphonu. Tyto inovace, jako např více vylepšení přinesl Firefox, aby posílil online používání a bezpečnost, výrazně obohatil naše každodenní prohlížení. Nicméně v této souvislosti kde každý prohlížeč se snaží odlišit sám sebe podle jedinečných funkcí vyberte ten, který je nejvhodnější na naše potřeby může dokázat komplex.

Zatímco Rychlost zůstává klíčovým aspektem při výběru prohlížeče, protože giganti jako Google Chrome pravidelně aktualizují svůj software, aby optimalizovali výkon, může být obtížné rozpoznat která dominuje z hlediska rychlosti. V loňském roce poskytly benchmarky jako Speedometer 2.0 spolehlivý základ pro srovnání pro hodnocení výkonu prohlížeče. Dnes, rok po těchto pokrocích, Rychloměr 3.0 se blížíslibující ještě přesnější hodnocení přizpůsobené požadavkům moderního webu.

Jak používat tento nástroj, který vám dá vědět, zda je váš prohlížeč nejrychlejší

Každý uživatel webu má své zvyky a požadavky, takže výběr webového prohlížeče je velmi osobním rozhodnutím. V tomto kontextu, výkon těchto nástrojů je rozhodující pro a optimální navigace. Zde vstupuje do hry Speedometer 3.0, výsledek spolupráce společností Apple, Google, Microsoft a Mozilla. On dělá diverzifikované testy simulace scénářů běžného použití, jako je procházení zpravodajských webů nebo používání online textových editorů. Cílem tohoto benchmarku je poskytnout jasnou vizi skutečných schopností prohlížečů na základě kritérií blízkých každodennímu používání webu širokou veřejností.

Chcete-li spolehlivě vyhodnotit výkon vašeho prohlížeče, postupujte takto:

  1. Aktualizace prohlížeče : ujistěte se, že používáte nejnovější stabilní verze vašeho prohlížeče.
  2. Profil prohlížeče : pokud je to možné, použijte prázdný profil prohlížeče. Rozšíření a vlastní nastavení mohou ovlivnit výsledky. Můžete buď vytvořit nový profil, nebo dočasně zakázat rozšíření ve svém aktuálním profilu.
  3. Ukončení programů : před zahájením testu, ukončete všechny nepotřebné programy na pozadí k uvolnění systémových prostředků.
  4. Restartování prohlížeče : Restartujte prohlížeč, abyste se ujistili, že běží ve „čerstvém“ stavu. Zavřete také všechna ostatní okna a karty, takže Tachometr je jedinou otevřenou stránkou.
  5. Soustřeďte se na test : když je rychloměr spuštěn, ponechat testovací stránku na celé obrazovce a vyhněte se interakci s počítačem nebo telefonem. Jakákoli interakce může zkreslit výsledky.
  6. Jídlo : U bateriově napájených zařízení se ujistěte, že jsou připojena ke zdroji napájení, aby nedošlo k poklesu výkonu v důsledku správy napájení.
  7. Spuštění testu : přejděte na web Speedometer 3.0 a spusťte benchmark. Nechat test probíhá bez přerušení do konce.
  8. Necháme vychladnout : Pokud provádíte několik testů za sebou, nechte zařízení mezi jednotlivými testy vychladnout. Horké spotřebiče mohou zpomalit a ovlivnit výkon.
  9. Analýza výsledků : Jakmile je test dokončen, uložit zobrazené výsledky. Vyšší skóre znamená lepší výkon. Poté zopakujte tyto kroky v dalším prohlížeči.

Podle těchto kroků můžete získat přesné hodnocení výkonu vašeho prohlížeče.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *