Jak se odhlásit z Netflixu v roce 2023?

Netflix v konečném důsledku není pro vás. Po otestování služby VOD se jednoduše chcete odhlásit. Na to to není moc složité. Manévr vám vysvětlíme níže.

zrušení netflixu
Kredity: Phonandroid

Li Netflix nabízí několik tisíc seriálů, filmů a dokumentů, možná už máte služby dost a chcete se odhlásit. Ať už to chcete udělat z počítače nebo smartphonu, postup je poměrně jednoduchý. Zde vám řekneme, jak na to.

Jak se odhlásit z Netflixu

Existuje několik důvodů, proč se můžete chtít odhlásit ze streamovací platformy. Za prvé, katalog Netflix vás možná zklamal, navzdory četným sériím, filmům a dokumentům. Je také možné, že jste se právě rozhodli využít měsíce zdarma nabízeného službou VOD. Během tohoto období jste bouchlivě sledovali nejlepší seriály z katalogu Netflix, jako je např Hra oliheň, Stranger Things, Zaklínač Nebo Temný. Nebo jste se raději připojili k Amazon Prime Video a sledovali The Last of Us, vynikající adaptaci uznávaných videoher od Naughty Dog.

Nebo vás možná svedla přitažlivost Disney+ a konkrétněji série 2 Lokiho. Navíc nesmíme zapomenout, že na trhu je již rok přítomen další silný konkurent: Apple+, streamovací platforma Applu, se svými vynikajícími řadami jako je Ranní show nebo Odstupné.

Existuje další bod, který vás může přimět rozloučit se s Netflixem: konec sdílení účtu. A ano, od 24. května 2023 je sdílení účtů ve Francii oficiálně ukončeno. Díky novým zásadám Netflixu již uživatelé nemohou sdílet svůj účet s postavami, které nežijí ve stejné domácnosti. Chcete-li to provést, musíte zaplatit významný příplatek až do výše 5,99 EUR měsíčně. Dost na to, abyste měli chuť říct Ciao Netflixu.

Konečně, a to je možná hlavní důvod, proč někteří předplatitelé v současné době ze služby utíkají: Ceny Netflixu se od zrodu služby značně zvýšily. V říjnu 2023 se ceny zvýšily, z 8,99 EUR na 10,99 EUR/měsíc za předplatné Essential a ze 17,99 EUR na 19,99 EUR/měsíc za předplatné Premium. Standardní předplatné zůstalo na 13,49 EUR měsíčně. Netflix překvapivě odstranil nabídku Essential o měsíc později. Pokud nechcete za službu utratit více než 10 EUR každý měsíc, zbývá vám pouze standardní tarif s reklamami za 5,99 EUR měsíčně, který je k dispozici od 3. listopadu 2022.

Zrušte odběr Netflixu na počítači

   1. Přejděte na webovou stránku Netflix
   2. Klikněte na svůj profil nebo se přihlaste ke svému účtu
   3. Přetáhněte kurzor myši na svůj profilový obrázek (vpravo nahoře)
  zrušení netflixuzrušení netflixu
  Phonandroid Capture
  1. Uvidíme se v Účet (v rozbalovací nabídce)
  2. Vybrat Odhlásit odběr (hned pod Předplatné a fakturace)
  3. Potvrďte kliknutím Dokončete zrušení
  zrušení netflixuzrušení netflixu
  Phonandroid Capture

  Odhlásit se z Netflixu na chytrém telefonu nebo tabletu (Android nebo iOS)

  1. OTEVŘENO aplikaci Netflix
  2. Stiskněte na Více (4 vodorovné pruhy) vpravo dole
  3. Uvidíme se v Účet
  4. Netflix otevře stránku zrušení ve vašem výchozím prohlížeči
  5. Klikněte na Odhlásit odběr (níže Kde koupit dárkové karty)
  6. Stiskněte na Dokončete zrušení
  zrušení netflixuzrušení netflixu
  Phonandroid Capture

  „Zrušení bude účinné na konci aktuálního fakturačního období“ specifikuje Netflix. Po dobu 10 měsíců po ukončení lze váš účet kdykoli znovu aktivovat. Jakmile tento termín uplyne, bude trvale smazán.

 1. Objevte také: jak smazat svůj účet Netflix?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *