jak číst stav kontaktu, aniž by o tom věděl

Pokud si chcete přečíst stav WhatsApp svých kontaktů, aniž byste byli viděni, to znamená diskrétně, zde jsou tipy, které fungují.

WhatsApp viz Stav bez potvrzení o přečtení

WhatsApp je jako aplikace pro zasílání zpráv uzavřenější než jiné sociální sítě, které se více zaměřují na veřejné profily. Soukromé zprávy však nejsou jediným způsobem, jak komunikovat s vašimi kontakty. Uživatelé mohou díky statusům sdílet zážitky, informace nebo prostě svou aktuální náladu.

Přestože jsou interakce na WhatsApp omezeny na uzavřený okruh lidí, někteří uživatelé chtějí mít ještě soukromější zážitek. A pokud je aplikace tak populární, je to také proto, že nabízí velkou flexibilitu v tom, co chcete ostatním ukázat nebo neukázat. To zahrnuje možnost diskrétně prohlížet stavy.

Jak číst stav WhatsApp, aniž byste byli viděni?

Nastavení soukromí, které vám umožňuje vypnout potvrzení o přečtení pro masáže, je stejné, které vám umožňuje vidět stavy WhatsApp, aniž byste byli viděni. Než tuto možnost deaktivujete, uvědomte si, že tím již nebudete moci vědět, kdy vaše kontakty čtou vaše zprávy (dvě modré čáry). Ani oni nebudou vědět, když si přečtete jejich zprávy. To tedy platí i pro stavy. Postup vypnutí potvrzení o přečtení:


Na Androidu stejně jako na iPhonu budete potřebovat:

  • Přejděte do aplikace WhatsApp
  • Stiskněte tři malé tečky vpravo nahoře Nastavení / Vstoupit “Nastavení“ na iOS
  • Vyberte možnost Důvěrnost
  • Zrušte zaškrtnutí “Přečíst potvrzení”

Chcete-li znovu aktivovat potvrzení o přijetí, stačí se vrátit k tomuto nastavení a znovu zaškrtnout příslušnou možnost.

Pozn.: Všimněte si, že po opětovné aktivaci této možnosti po zobrazení stavu bude potvrzení o přečtení i poté odesláno. Takže trik deaktivace, čtení a následného okamžitého opětovného zapnutí nefunguje. Pokud tuto možnost znovu neaktivujete po 24 hodinách, jakmile stav zmizí. Její autor tedy již nebude mít možnost vidět ty, kdo ji konzultovali.

Přečtěte si také: WhatsApp – tipy a triky, které bezpodmínečně potřebujete vědět

Uvedení do režimu letadla: opravdu to funguje?

Na webu nebo na určitých fórech se můžeme dočíst, že uvedení do režimu letadla vám umožňuje číst stavy WhatsApp, aniž byste byli viděni. Aby to fungovalo, existuje pouze jedna podmínka: procházet WhatsApp Web z prohlížeče v režimu soukromého prohlížení bez připojení.

Jinými slovy, svým kontaktům nezabráníte, aby viděli, když si přečtete jejich stavy, jednoduše tím, že vypnete připojení k internetu a znovu ho zapnete. Jednoduše otevřete WhatsApp znovu, když jste připojeni, aby aplikace odeslala informace.

Přečtěte si stav WhatsApp, aniž byste byli viděni pomocí webu WhatsApp

Musíte použít webový prohlížeč. Nejpohodlnější možností bude provést to z počítače. Přejděte tedy na webovou verzi WhatsApp.

Webové rozhraní vám umožňuje vidět stavy vašich kontaktů. Přihlaste se do služby v soukromém prohlíženípoté načtěte stránku vypněte Wi-Fi a jakékoli jiné připojení k internetu… Později, konzultovat stavy Pak zavřete WhatsApp Web. Po opětovném připojení k internetu se potvrzení o přečtení neodešle.

Je důležité otevřít WhatsApp Web v soukromém procházení. V opačném případě prohlížeč uloží informace do vašich souborů cookie a odešle je, když se znovu připojíte k internetu. Výhodou soukromého režimu prohlížeče je todata se neukládají na konci vaší relace.

Pravděpodobně se ptáte, jak by bylo možné vidět stavy při výpadku připojení k internetu. Dobrá otázka… Faktem je, že budete moci vidět pouze určité typy stavů: které jsou zveřejněny v textové podobě A vzácněji obrázky, které se načítají do paměti aniž byste nahlédli do příslušných stanov.

U videí a drtivé většiny fotek je to naopak téměř nemožné. K jejich načtení budete nutně muset mít aktivní připojení, protože k tomu nedochází automaticky. Jediným způsobem, jak přečíst stav, aniž by vás někdo viděl, bude deaktivace potvrzení čtení až na 24 hodin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *