iPady jsou na AliExpress se slevou 44 %.

Zbývá už jen dnes využít výročí AliExpressu a jeho šílené akce! Posledních pár hodin je značka silná a nabízí slevy až -44 % na několik modelů iPadu. Je tu něco pro všechny chutě a rozpočty. Všechny nabídky uvádíme níže.

ipad

U příležitosti svého výročí vytváří AliExpress akci nabídkou výjimečných slev, které potěší technologické nadšence. K oslavě této události ve velkém stylu nabízí platforma elektronického obchodu působivé slevy na vybrané iPady Apple pouze za posledních 24 hodin se slevami -44 %.

Pouze pro dnešek můžete využít následující nabídky:

Neuvěřitelné iPady za nízké ceny

Model 9. generace se vyznačuje 10,2palcovým Retina displejem, který nabízí výjimečnou kvalitu obrazu. Díky výkonnému procesoru A13 Bionic zaručuje hladký výkon pro všechny vaše aplikace. Díky prodloužené výdrži baterie je tento iPad ideální pro studium, práci nebo zábavu.

iPad Air 5, uvedený na trh v roce 2022, je odhalen s čipem Dallas, který nabízí dechberoucí výkon v ultratenkém a lehkém provedení. Jeho 10,9palcová obrazovka zajišťuje úplné ponoření, ideální pro vytváření obsahu, hraní her nebo sledování seriálů. Díky 64 GB úložiště vyhoví potřebám všech uživatelů.

Poslední 10. generace iPadu konečně vyniká svým čipem A14 Bionic a novým kamerovým systémem, včetně 12MP ultra širokoúhlé přední kamery a 12MP zadní kamery. Tento iPad, vytvořený pro produktivitu a kreativitu, zahajuje novou éru pro profesionály a tvůrce obsahu.

Déšť promo kódů k výročí AliExpress

1200_7601200_760

U příležitosti svého výročí AliExpress tvrdě zasahuje tím, že nabízí slevy až -70 % na širokou škálu produktů. Ať už hledáte nejnovější high-tech vychytávky, trendy oblečení, doplňky, které rozzáří váš domov, nebo hračky, které potěší malé i velké, AliExpress je vaší preferovanou destinací s bezkonkurenčními cenami až do 27. března včetně.

Pro vylepšení těchto již tak výjimečných nabídek AliExpress nastavuje řadu exkluzivních propagačních kódů, které vám umožní využít působivé dodatečné slevy na vaše nákupy, v rozmezí od 5 € do 120 € v závislosti na množství vašeho košíku:

  • AAFR05 za slevu 5 € z nákupu 39 €
  • AAFR10 za slevu 10€ z nákupu za 79€
  • AAFR20 za slevu 20 € od nákupu 159 €
  • AAFR40 za slevu 40 € od nákupu 299 €
  • AAFR80 za slevu 80 € od nákupu 499 €
  • AAFR120 za slevu 120 € od nákupu 599 €

A pro ty, kteří hledají ještě výhodnější nabídky, jsou k dispozici také speciální propagační kódy pro Flash Sales, které nabízejí slevu až 150 EUR:

  • Sleva 50 € z nákupu 200 € s kódem LCFR50
  • Sleva 150 € z nákupu 500 € s kódem LCFR150

Ať už hledáte zařízení pro práci, studium nebo jen pro radost, tyto nabídky představují výjimečnou příležitost vlastnit high-tech produkt za dostupnou cenu. Ale pozor, tyto nabídky jsou dostupné pouze 24 hodin. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost připojit se k ekosystému Apple za nižší cenu!

Tento článek je sponzorovaný příspěvek, který vám přináší AliExpress.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *