Google integruje Gemini AI do své aplikace Zprávy, Gmail je obětí nové phishingové metody, to je rekapitulace týdne

Uživatelé aplikace Zprávy budou brzy moci používat Gemini AI, mnoho účtů Gmail a Microsoft 365 ohrožených hackery, Free partneři se společností Qiara, specializující se na poplašné systémy, to je rekapitulace týdne.

Vědci reprodukovali chování černé díry v laboratoři, Google Messages je vybaven Gemini AI a Free se etabluje na trhu propojených a bezpečných domácností díky novému partnerství se společností Qiara. Jak nové vyšetřování ukazuje, že zařízení Starlink se dostala na černý trh, nová metoda phishingu by mohla ohrozit vaše účty Microsoft 365 a Gmail.

Experiment na Zemi k lepšímu pochopení černých děr

Právě v Anglii se týmu výzkumníků podařilo reprodukovat chování černé díry, aby jim lépe porozuměli. Vědci z University of Nottingham skutečně vytvořili kvantové tornádo ze supratekutého helia. Vědci se již sedm let snaží pozorovat a reprodukovat černou díru na Zemi a tato nedávná studie je velmi povzbudivá.

Přečtěte si: Vědci vytvořili miniaturní černou díru na Zemi z helia

Kredity – 123RF

Chatbot Gemini dorazí do aplikace Zprávy

Pokud jste beta tester aplikace Zprávy a vlastníte jeden z nejnovějších smartphonů Android od Samsungu nebo Google, můžete nyní používat Gemini AI přímo z Google Messages. Google se skutečně rozhodl integrovat svého chatbota do své aplikace pro zasílání zpráv a uživatelé tak budou moci používat chat ke konverzaci s asistentem AI.

Přečtěte si: Gemini AI přichází do Google Messages, zde je návod, jak s ní mluvit

Zprávy Google

„Tycoon 2FA“: nová metoda phishingu útočí na vaše účty Microsoft 365 a Gmail

Výzkumníci kybernetické bezpečnosti ze společnosti Sekoia objevili novou metodu phishingu. Tato sada nástrojů s názvem „Tycoon 2FA“ umožňuje hackerům ukrást přihlašovací údaje pro účty Gmail a Microsoft 365, aniž by je detekovaly antiviry. Navštivte naše specializované zprávy, abyste pochopili, jak tato nová technika phishingu funguje.

Přečtěte si: Hackeři kradou vaše účty Gmail a Microsoft 365 pomocí této nové techniky phishingu

Kredity – 123RF

Nové partnerství mezi Free a Qiara

Společnost Qiara, specializující se na poplašné systémy, spojuje své síly s Free, aby nabídla předplatitelům řešení vzdáleného monitorování. Essential pack je propojený zabezpečovací systém složený z připojené kamery, sirény, detektoru pohybu s infračerveným senzorem, detektoru otevření dveří nebo oken a digitální klávesnice. Neváhejte a podívejte se na naše novinky a zjistěte různé plány dostupné pro bezplatné předplatitele.

Přečtěte si: Free představuje své řešení pro zabezpečenou připojenou domácnost

Kredity – Phonandroid

Stále více terminálů Starlink na černém trhu

Bloomberg právě odkryl závoj znepokojivého pozorování týkajícího se terminálů Starlink. Skutečně byl proveden průzkum a odhaluje, že sady pro satelitní připojení se stále častěji prodávají na černém trhu. Terminály tak přistávají v zemích, kde SpaceX dosud nezískalo vládní povolení k distribuci své technologie. Tato špatná zpráva zdůrazňuje potřebu rychle najít řešení, jak omezit nelegální používání technologie Elona Muska.

Přečtěte si: Starlink vidí, že jeho popularita exploduje na černém trhu, a to je velmi špatná zpráva

Zdroj – Starlink

Naše testy týdne

Xiaomi 14 Ultra: vynikající telefon s fotoaparátem za předpokladu, že máte rozpočet

Xiaomi zde nabízí smartphone s originálním designem, který spotřebitele osloví díky svému výkonnému procesoru, skvělé fotografické sekci a dobré autonomii. Obrazovka je velmi dobře kalibrovaná, nabíjení je rychlé a Xiaomi 14 Ultra se příjemně drží, i když je hodně tlustý. Pozor, ve hře se hodně zahřívá a jeho cena není vhodná pro všechny peněženky.

Přečtěte si: Recenze Xiaomi 14 Ultra: pěkný fotoaparát, ale především prémiový smartphone

Nic Phone 2a: vynikající poměr cena/výkon

Nic Phone 2a se prodává za méně než 350 eur a je vážným kandidátem, pokud hledáte zařízení, které nabízí vynikající autonomii, celkovou plynulost a velmi dobře kalibrovanou obrazovku. Ocenili bychom objevení nabíječky v krabici a mrzí nás absence grafického ekvalizéru. Na straně fotografií zaznamenáváme dobrou kvalitu 2x optického zoomu, selfie a ultraširokoúhlého snímače, ale všimněte si, že zde není žádný snímač tele zoomu.

Přečtěte si: Recenze Nothing Phone 2a: nemáte co ztratit, zvláště za tuto cenu

Princess Peach Showtime: atraktivní hra i přes krátkou životnost

Princess Peach Showtime je hra plná kouzla, která vás svede svým důmyslným uměleckým vedením, krásným nastudováním a kvalitním originálním soundtrackem. Je to titul vhodný pro všechny diváky a rádi najdeme Peach bez Maria. Jak již bylo řečeno, je to poměrně krátká hra, která postrádá výzvu. Velká nevýhoda této nejnovější exkluzivity od Nintenda, nepřijatelně pomalé načítání.

Přečtěte si: Test Princess Peach Showtime: poslední sezení Nintendo Switch

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *