GeekBuying snižuje cenu elektrokol ONESPORT až o -24 %!

GeekBuying spouští bleskový výprodej elektrokol ONESPORT se slevou až 24 %. Příležitost využít pro milovníky udržitelné mobility a vybavit se levněji. Vše o nabídkách vám řekneme níže.

OT kolo

V dnešním neustále se vyvíjejícím světě, kde se účinnost a udržitelnost stávají základními kritérii při výběru mobility, se vlastnictví elektrického kola představuje jako ideální řešení. Tyto stroje, které kombinují flexibilitu tradičního jízdního kola s motorizovanou asistencí, vám umožní překonat delší vzdálenosti, bez námahy zdolávat svahy a dorazit do cíle, aniž byste byli polití potem.

Jsou ideální pro městské cestování, přispívají také ke snížení uhlíkové stopy a sladí individuální potřeby mobility s celkovými ekologickými cíli. Masovému přijetí těchto technologických zázraků však často brání jejich vysoká cena. S cenami, které mohou snadno přesáhnout tisíc eur, představuje pořízení elektrokola značnou investici, která tyto klenoty udržitelnosti pro mnohé staví mimo dosah.

GeekBuying snižuje cenu 4 elektrokol ONESPORT

Naštěstí se objevují příležitosti, jak tuto technologii zpřístupnit. GeekBuying, známý svými atraktivními nabídkami na high-tech vychytávky, spouští výjimečný bleskový výprodej elektrokol ONESPORT. Díky slevám až 24 % vám tato akce umožňuje získat nejnovější modely za bezkonkurenční ceny.

Okamžitým přechodem na GeekBuying můžete získat:

 • Elektrokolo ONESPORT OT18: 639,99 EUR místo 772,85 EUR (17% sleva) s promo kódem 24MGS1 a platbou přes PayPal, Klarna nebo kreditní/debetní kartou
 • Elektrokolo ONESPORT OT16: 694,99 EUR místo 913,55 EUR (24% sleva) s promo kódem 24MGS1 a platbou přes PayPal, Klarna nebo kreditní/debetní kartou
 • Elektrokolo ONESPORT OT13: 639,99 EUR místo 791,19 EUR (sleva 24 %) s propagačním kódem 24MGS1 a platbou přes PayPal, Klarna nebo kreditní/debetní kartou
 • Elektrokolo ONESPORT OT10: 701 € místo 873,99 € (20% sleva) s promo kódem 24MGS1 a platbou přes PayPal, Klarna nebo kreditní/debetní kartou

Kola ONESPORT: elektrická revoluce na dosah

OT18OT18

Elektrokola ONESPORT, včetně modelu OT18, jsou navržena tak, aby poskytovala vylepšený zážitek z jízdy prostřednictvím technologických inovací. Model OT18 vyniká systémem předního tlumení, kokpitem s odpružením a převodovkou Shimano poskytující efektivní jízdu na různých typech silnic. Navíc je vybaven 350W motorem, který poskytuje působivou akceleraci a výkon, přičemž přední a zadní kotoučové brzdy zajišťují bezpečnou a spolehlivou jízdu. K pohodlné a stabilní jízdě přispívají také pneumatiky 26×2,35 palce.

Tento model nabízí maximální rychlost 25 km/h a dojezd 35 km v elektrickém režimu, ideální pro městské cesty a outdoorová dobrodružství. Jeho 14,4Ah lithium-iontová baterie zajišťuje dlouhodobé nabíjení a kolo je navrženo pro maximální hmotnost 120 kg, takže je vhodné pro širokou škálu uživatelů. Díky multifunkčnímu LCD displeji mohou jezdci snadno procházet a ovládat funkce motocyklu, a to i za špatných světelných podmínek.

OT16OT16

Elektrokolo ONESPORT OT16 vyniká svými inovativními funkcemi, které jsou navrženy tak, aby zlepšily zážitek z jízdy v různých terénech. Je vybaven vysokorychlostním elektromotorem o výkonu 350 W a slibuje efektivní zrychlení a vysoký jízdní výkon, ideální pro dojíždění do města nebo venkovní dobrodružství. Jeho terénní pneumatiky 20×3,0 palce poskytují vynikající přilnavost a stabilitu a snadno překonávají výzvy různých krajin.

Kolo obsahuje tři jízdní režimy, které poskytují flexibilitu pro přizpůsobení vaší cesty vašim potřebám, ať už s minimální námahou nebo tradičnějším šlapáním. S 48V, 15A lithium-iontovou baterií slibuje OT16 působivý dojezd 70-100 km na jedno nabití, což vám umožní bez obav prozkoumat delší vzdálenosti.

Přední a zadní kotoučové brzdy poskytují zvýšenou bezpečnost a spolehlivost bez ohledu na podmínky vozovky. Je navržen pro pohodlí a je také vybaven multifunkčním LCD displejem, který poskytuje všechny informace potřebné pro optimální jízdu i za špatných světelných podmínek. Lehký a snadno ovladatelný OT16 kombinuje špičkovou technologii a pohodlí, takže každý pohyb je příjemný a bez námahy.

OT13OT13

Elektrokolo ONESPORT OT13 je navrženo tak, aby poskytovalo všestranný a pohodlný zážitek z jízdy. Je vybaven 26×3,0 palcovými terénními pneumatikami, které umožňují snadnou jízdu na různých typech terénu a zajišťují stabilitu a pohodlí i v obtížných silničních podmínkách. Díky třem jízdním režimům si uživatelé mohou snadno přizpůsobit své zážitky tak, aby vyhovovaly jejich potřebám, ať už hledají plnou elektrickou asistenci nebo tradičnější režim s pedálovou podporou.

Lithium-iontová baterie 48V 15A u ONESPORT OT13 umožňuje pozoruhodný dojezd až přibližně 100 km na jedno nabití, což poskytuje velkou svobodu pro dobrodružství na dlouhé vzdálenosti bez starostí s častým dobíjením. Jeho 350W motor navíc zaručuje efektivní zrychlení a maximální rychlost 25 km/h, ideální pro městské cestování nebo procházky venku.

Pro bezpečnost je kolo vybaveno předními a zadními kotoučovými brzdami, které poskytují spolehlivou a okamžitou brzdnou sílu za všech podmínek. Jeho multifunkční LCD displej umožňuje díky integrovanému přednímu světlu snadno sledovat parametry kola, včetně rychlosti a zbývajícího dojezdu, a to i během jízdy v noci nebo v zatažených dnech. Odpružená přední vidlice a 7stupňová převodovka dále zlepšují jízdní komfort a ovladatelnost, díky čemuž je ONESPORT OT13 vhodný jak pro každodenní dojíždění, tak pro výlety v různorodém terénu.

OT10OT10

Elektrokolo ONESPORT OT10 se prezentuje jako atraktivní volba pro ty, kteří hledají perfektní kombinaci výkonu, stylu a pohodlí. Je vybaven výkonným 500W motorem a 48V 12Ah baterií, která poskytuje hladký a efektivní zážitek z jízdy. Široké pláště 20+4,0 palce poskytují zvýšenou stabilitu a kontrolu, díky čemuž je toto kolo vhodné pro různé terény, od městských ulic po polní cesty.

Skládací design ONESPORT OT10 přidává vrstvu pohodlí, takže se kolo snadno skladuje a přepravuje, což je užitečné zejména pro ty, kteří nemají dostatek místa nebo se často pohybují. S působivým dojezdem a maximální nosností je toto kolo vybaveno tak, aby vyhovovalo potřebám různých uživatelů a zajistilo pohodlný a příjemný zážitek z jízdy.

Zásobte se akcemi na GeekBuying

Chcete najít ještě výhodnější nabídky? Navštivte GeekBuying do 31. března a získejte neuvěřitelné propagační akce na širokou škálu produktů High Tech díky níže uvedeným propagačním kódům:

 • 24MGS1 na slevu 50 € za každých 550 € nákupu
 • 24MGS2 za slevu 25 € za každých 300 € nákupu
 • 24MGS3 na slevu 10 € za každých 100 € nákupu
 • 24MGS4 na slevu 3 € za každých 30 € nákupu

A to není vše! Zaplacením objednávky přes PayPal, Klarna nebo kartou získáte další slevy:

 • Dodatečná sleva 5 € z nákupu 200 €
 • Dodatečná sleva 10 € z nákupu 400 €
 • Další sleva 20 € z nákupu 700 €

Neváhejte, zamiřte na GeekBuying a využijte všech těchto výjimečných slev.

Tento článek je sponzorovaný příspěvek, který vám přináší GeekBuying.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *