doživotní rodinné úložiště se slevou až 55 %.

Navštivte pCloud během velikonočních akcí a využijte výjimečné slevy až -55 % na rodinné plány: bezpečná online úložná řešení s pokročilými funkcemi a dostupná na celý život, až pro 5 osob (rodinu nebo blízké), po jediné platbě !

2024-Easter-Partners-Banner-1920x1080-V2-FR

V našem každodenním hyperpropojeném životě hrají data ústřední roli. Fotografie, důležité dokumenty, profesionální projekty: jejich objem stále roste a je obtížné uchovat všechny vaše vzpomínky na vašem PC nebo na jednoduchém USB klíči. Cloud se tak jeví jako zásadní řešení nabízející nejen další úložný prostor, ale také dostupnost a synchronizaci dat mezi různými zařízeními.

Jako bonus navíc cloudová řešení poskytují zvýšenou bezpečnost proti ztrátě dat díky automatickým zálohám a pokročilým šifrovacím protokolům. Problém: cloudové nabídky jsou někdy drahé… Ale to bylo před velikonočními akcemi pCloud!

Až 55 % sleva na doživotní rodinné tarify pCloud

Od 25. března do 1. dubna (včetně) nabízí slavná online úložná služba pCloud až 55% slevu na rodinné tarify pro bezpečné a dostupné úložné řešení na celý život!

Když nyní přejdete na web pCloud, můžete využít následující nabídky:

  • -55 % na doživotní rodinný tarif s 2 TB za 399 EUR místo 890 EUR.
  • -53 % na doživotní rodinný tarif s 10 TB za 1 049 EUR místo 2 249 EUR.

Je to ideální příležitost k dlouhodobému zabezpečení vašich vzpomínek, projektů a důležitých dokumentů, aniž byste se museli obávat dodatečných nákladů nebo bezpečnosti vašich dat. Nenechte si ujít tuto šanci, aby se pCloud stal vaším rodinným digitálním spojencem.

Nabídka pCloud: mnohem více než jednoduché online úložiště

pCloud se etabloval jako hlavní hráč v online úložném prostoru, jeho službám důvěřuje více než 20 milionů uživatelů. Se dvěma datovými centry, jedním ve Spojených státech a druhým v Lucembursku, nabízí pCloud špičkové zabezpečení vašich dat.

Služba vyniká kompatibilitou s macOS, Windows, Linux a nabízí pCloud Drive, desktopovou aplikaci, která vytváří virtuální disk. Tento systém usnadňuje správu souborů a optimalizuje úložný prostor vašich zařízení. Mobilní aplikace pro Android a iOS dále zvyšují flexibilitu pCloudu s funkcí automatického stahování, která uvolní místo ve vašem smartphonu.

Doživotní rodinné plány pCloud jsou ideálním řešením pro domácnosti. Jen jednou platbou získáte bezpečné úložiště pro vás a až 4 další členy rodiny. Každý člen těží ze svého vlastního soukromého prostoru, což umožňuje efektivní a personalizovanou správu úložiště.

Jako bonus pCloud nešetří na zabezpečení: s automatickým zálohováním a pokročilým šifrováním jsou vaše data v bezpečí. Služba navíc podporuje spolupráci s flexibilními možnostmi sdílení a pozvánek, které jsou dostupné jak uživatelům pCloud, tak neuživatelům.

A konečně, se slevami až 55 % na doživotní rodinné plány je nyní ideální čas konsolidovat vaše potřeby digitálního úložiště, aniž byste ohrozili zabezpečení nebo snadný přístup k vašim nejcennějším datům. pCloud se díky své zavedené reputaci, pokročilým funkcím a špičkovému zabezpečení etabluje jako ideální partner pro podporu rodin při správě jejich digitálních dat.

Nenechte si ujít tuto šanci zjednodušit svůj digitální život a chránit své digitální dědictví pro další generace. Navštivte web pCloud ještě dnes, využijte tyto časově omezené nabídky a udělejte z pCloudu bezpečného strážce vašich rodinných vzpomínek a projektů.

Tento článek je sponzorovaný příspěvek, který vám přináší pCloud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *