Díky boxu AAWireless si můžete bezdrátově užívat Android Auto a využít 15% slevu

Android Auto je velmi praktická služba pro těžení z mnoha funkcí (navigace, ovládání multimédií atd.) přímo na palubní obrazovce vašeho vozidla za jízdy. Problém je v tom, že ke spuštění aplikace je obecně nutné použít kabel, přitom existuje cenově dostupné bezdrátové řešení: adaptér AAWireless. A další dobrou zprávou je, že příslušenství je aktuálně v prodeji s 15% slevou.

bezdrátově

Pokud používáte pravidelně nebo mírně Android Auto, víte, že je to skvělá platforma, která řidičům usnadňuje život. Po spuštění Android Auto máte přístup k celé řadě možností, jak zpříjemnit a zpříjemnit vaše cesty. Android Auto vám opravdu usnadňuje život: můžete díky němu používat aplikace jako Google Maps, Spotify nebo Whatsapp přímo na obrazovce auta. Popularita Android Auto navíc stále roste a v roce 2024 bylo podporováno více než 200 milionů vozidel.

Android Auto však trpí chybou: není bezdrátově kompatibilní se všemi palubními automobilovými systémy, většinou vyžaduje kabelové připojení. Krabice AABezdrátové se prezentuje jako cenově dostupné a praktické řešení pro získání bezdrátového přístupu k Android Auto ve vašem vozidle.

Možná jste se již setkali s touto situací: ráno spěcháte do práce nebo na schůzku, ale musíte zapojit telefon a čekat, až se Android Auto spustí, čímž ztrácíte drahocenné minuty . Díky adaptéru AAWireless se používání Android Auto stává mnohem plynulejším a praktičtějším. A je čas propadnout tomuto malému zařízení, které usnadňuje každodenní život, protože o Velikonocích je jeho tématem15% snížení ceny.

Kliknutím zobrazíte adaptér AAWireless se slevou 15 %.

Jak AAWireless funguje?

AAWireless je zařízení typu plug & play navržené tak, aby se snadno nastavovalo a konfigurovalo. Funguje hned po vybalení a komunikuje s vaším smartphonem přes Bluetooth. Doprovodná mobilní aplikace, která je nabízena, vás v případě potřeby může vést krok za krokem. Po první instalaci se připojení stane automatickým a k Android Auto se pak dostanete lusknutím prstů bez zásahu.

bezdrátověbezdrátově

S AAWireless, bezplatnou doprovodnou aplikací, si můžete užívat všechny funkce Android Auto stejně jako kabelové připojení, ale bez potíží s neustálým zapojováním kabelu a čekáním, až bude aplikace dostupná. Streamování médií je rychlé a můžete používat Google Maps, Spotify, Google Assistant nebo jakoukoli službu podporovanou Android Auto, jak jste zvyklí.

Pomocí aplikace si také můžete přizpůsobit své prostředí Android Auto tak, aby se přizpůsobilo vašim potřebám. AAWireless, průkopník na trhu bezdrátových adaptérů pro Android Auto a autor úspěšné crowdfundingové kampaně, byl často kopírován, protože jeho koncept se setkal s velkým publikem, ale zatím se nikomu nepodařilo jeho produkt vyrovnat.

Pravidelné aktualizace a efektivní zákaznický servis

Na rozdíl od svých konkurentů nabízí AAWireless doprovodnou aplikaci, která vám umožní pravidelně aktualizovat firmware boxu. Tato funkce dává možnost prosazení nových funkcí, optimalizaci systému nebo dokonce přizpůsobení změnám v Android Auto. Díky tomu je AAWireless odolnější produkt než jakékoli jiné adaptéry tohoto typu prodávané samostatně bez bezplatné doprovodné aplikace.

bezdrátověbezdrátově

V případě problému nebo pokud se chcete na nějakou funkci zeptat, máte přístup k rychlému a efektivnímu zákaznickému servisu, který je dostupný jak z mobilní aplikace, tak z vyhrazeného kanálu Slack. S průměrným hodnocením 4,4/5 od téměř 6 000 uživatelských ohlasů získává adaptér AAWireless od svých zákazníků vysoké skóre spokojenosti, z nichž 75 % mu dává maximálně 5 hvězdiček.

AAWireless je evropský projekt. Vyvíjejí ho holandské týmy a vyrábí se v Maďarsku. Distribuční centrum výrobce se nachází v Nizozemsku a zajišťuje rychlé dodání do Francie.

Příběh, který začíná v roce 2018

Společnost AAWireless se etablovala jako lídr v oblasti bezdrátových adaptérů Android Auto díky letům produktového myšlení a návrhářské práce. Od roku 2018 zakladatel Emil Borconi-Szedressy vyvinul aplikaci, která tvořila základ projektu. Původně bylo myšlenkou použít jako adaptér sekundární telefon nebo TV stick, ale obavy z kompatibility nás přiměly zvážit jiné řešení.

Od roku 2019 AAWireless pracuje na vlastním hardwaru, který mu umožňuje ovládat celou softwarovou část a optimalizovat svou platformu pro omezený hardware. Veškerý kód je také portován na Linux. V roce 2020 umožnila crowdfundingová kampaň Indiegogo financovat zbytek projektu. Se 40 000 příspěvky může společnost vyrobit svých prvních 3 000 zařízení a neustále vylepšovat software a hardware.

bezdrátověbezdrátově

V roce 2021 jsou první dodávky honorovány. Pandemie COVID-19 však způsobuje globální nedostatek čipů, což nutí navrhnout zcela novou verzi elektroniky. V roce 2022 se AAWireless odtrhne od své stránky Indiegogo a začne prodávat přímo na svých vlastních webových stránkách a v některých zemích také na Amazonu.

V roce 2023 AAWireless provádí radikální změnu strategie přesunem své výrobní linky z Číny do Maďarska. Tím se snížily náklady a mohla být snížena cena zařízení, což jej zpřístupnilo většímu počtu spotřebitelů.

15% sleva během Velikonoc

Chystáte se o Velikonocích na dovolenou? Nyní je tedy pravděpodobně nejlepší čas investovat do adaptéru AAWireless. Od 25. března do 2. dubna 2024, bezdrátový připojovací box pro Android Auto zaznamenal pokles ceny o 15 %. Jeho počáteční cena 69,99 eur se tak zvyšuje na 59,49 eur. Společnost již uvedla, že zařízení bude i nadále dostávat pravidelné aktualizace, a proto bude moci bezdrátově poskytovat Android Auto vašemu vozidlu po mnoho let. Na výrobek je poskytována záruka dva roky.

Kliknutím zobrazíte adaptér AAWireless se slevou 15 %.

Tento článek je sponzorovaný příspěvek, který vám přináší AAWireless.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *