datum, výhodné nabídky a zúčastněné obchody, vše, co potřebujete vědět

Francouzské dny na podzim 2023 se budou konat od 26. září do 2. října 2023. Po dobu jednoho týdne budou všechny značky nabízet řadu propagačních produktů.

Francouzské dny 2022

🤔Co jsou francouzské dny?

Francouzské dny jsou komerční akcí, kterou v roce 2018 poprvé spustilo 6 hlavních e-commerce značek: Csleva, Nákupní Ulice, Showroomprive.com, Fnac-Darty, Pekař A La Redoute. Původně byly organizovány s cílem navýšit obrat na jaře, poté byly spuštěny na začátek školního roku (konec září začátek října), tedy přibližně 2 měsíce před Black Friday, komerční akcí, ze které se inspiruje. ..

Poté, co se stal nezbytným, je přidán do zimních a letních výprodejů, Amazon Prime Day, Black Friday a Cyber ​​​​Monday. Během těchto několika dní propagačních akcí jsou zvýrazněny všechny produktové oblasti. Najdeme tak dobré nabídky počítačů, chytrých telefonů, nábytku a konfekce. Něco, co si užít a zároveň ušetřit peníze, protože se blíží léto pro jarní verzi a konec roku prázdniny pro podzimní verzi.

📅Kdy se konají Francouzské dny 2023?

Podzimní ročník Francouzských dnů 2023 se bude konat od 26. září do 2. října 2023. To je 7 dní propagačních akcí, které musíte pečlivě sledovat. Tento program je podobný programu Černého pátku. Připravte se tedy od úterý 26. září v 7 hodin na první dobré nabídky. Akce bude pokračovat celý týden včetně víkendu a skončí v pondělí 2. října ve 23:59.

Této akce „Made in France“ se zúčastní všechny francouzské značky. Těchto propagačních dnů se během posledních ročníků zúčastnilo více než 200 obchodů a z těch, které se specializují na prodej high-tech produktů, jmenujme ty níže.

❓Jak si nenechat ujít žádnou výhodnou nabídku z Francouzských dnů 2023?

Jestli chceš nenechte si ujít žádnou výhodnou nabídku během tohoto jarního vydání Francouzských dnů 2023, doporučujeme tento článek přidat mezi oblíbené. Poté stránku pravidelně aktualizujte. Stejně jako v posledních vydáních události bude tým dobrých nabídek Phonandroid se zájmem sledovat denní nabídky a předávat nejlepší nabídky, které během akce objevíme.

Reaktivita je také vhodné, zvláště pokud je produkt, o který máte zájem, podroben velkému snížení. Zboží skladem se může vyprodat během několika minut. Stejně jako u jiných velkých nákupních akcí v roce vám také doporučujeme, abyste se pokusili omezit na produkty, které skutečně potřebujete a stanovit rozpočet, který nebude překročen abyste se vyhnuli nutkavým nákupům. Zde je rychlý souhrn tipů, které lze zavést během Francouzských dnů 2023 na podzim.

1. Nastavte rozpočet, který nepřekročíte : Zkuste se omezit na produkty, které skutečně potřebujete. Proč si ve velký den kupovat produkt, který „vás upoutá nízkou cenou“ a který následně skončí na dně šuplíku. Tomu se říká „impulzní nákup“ a ve skutečnosti vám neušetří peníze.

2. Vytvořte si seznam požadovaných produktů na základě vašeho rozpočtu : Založte to co nejdříve.

3. Pečlivě si zkontrolujte ceny, porovnejte je a řiďte se jimi : Když se rozhodnete vytvořit si seznam, poznamenejte si a sledujte ceny produktů, které chcete koupit, a neomezujte se při porovnání na jediný obchod. Snažte se pravidelně až do velkého dne nacházet toho, kdo nabízí nejlepší ceny.

4. den D : Dávejte pozor na slevy nabízené obchody na produkty, které chcete. Kromě toho, pokud jste si všimli a sledovali ceny dlouho před Francouzskými dny, pak budete vědět, zda je to dobrý obchod nebo ne. Musíte být opatrní, protože některé internetové obchody neváhají před Francouzskými dny zvýšit ceny některých produktů a poté předstírat, že v ten den poskytují výraznou slevu, čímž klamou spotřebitele, který si myslí, že dostávají výhodnou nabídku.

5. Sledujte naše výhodné nabídky : Na toto téma níže uvedeme nejlepší nabídky na základě obchodů a/nebo kategorií, které najdeme. Možná tam bude jeden nebo více vašich produktů, ale v tomto případě budete muset zůstat ve spojení a neotálet s jejich využitím, protože obecně platí, že nejlepší produkty v propagačních akcích se rychle vyprodávají.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *