datum vydání, obsazení, příběh, vše, co potřebujete vědět

Série Squid Game bude mít nárok na sezónu 2. Po fenomenálním úspěchu první sezóny na Netflixu a jejím cliffhanger konci fanoušci netrpělivě čekají, až budou moci sledovat nové epizody. Veškeré informace týkající se druhé sezóny najdete v tomto souboru, který budeme samozřejmě pravidelně aktualizovat.

Hra oliheň
Kredit: Netflix

Přestože o úspěšné série na Netflixu není nouze, některá díla jsou úspěšnější než jiná, až se někdy může fanouškům to čekání zdát nekonečné. Nyní musíme počítat s novým fenoménem v seznamu: Squid Game, sezóna 2.

Po dechberoucím konci sezóny 1 fanoušci doufali, že budou znát pokračování dobrodružství Seong Gi-huna. Nyní je oficiální, bude sezóna 2. Datum vydání, obsazení, shrnutí sezóny 1, vše vám řekneme v tomto souboru!

📅 Jaké datum vydání Squid Game sezóny 2?

Hwang Dong-Hyuk, režisér, tvůrce a scenárista seriálu, konečně ukončil napětí. Ano, bude tu 2. sezóna Squid Game. Navíc v dopise adresovaném svým investorům v lednu 2024 Netflix potvrdil vysílání Squid Game S2 v roce 2024! O několik dní později byl dokonce vydán první úryvek potvrzující okno vydání.

Připomínáme, že Netflix v říjnu 2023 spustil skutečnou herní show založenou na sérii Squid Game. Squid Game: The Challengeshow představuje 456 hráčů během 10 epizod, kteří soutěží o 4,56 milionu dolarů, dosud největší prize pool v reality TV. Vzhledem k úspěchu konceptu potvrdila streamovací platforma zahájení nové sezóny.

👪 Kdo je obsazením Squid Game sezóny 2?

Mluvit o obsazení 2. sezóny Squid Game není v tuto chvíli zrovna snadné. Pozor, vstupujeme do spoilerové zóny! Na konci sezóny 1 se Seong Gi-hun skutečně ocitne jediný přeživší morbidní hry organizované miliardáři poté, co jeho kamarád z dětství Sang-woo spáchal sebevraždu, aby ho nechal vyhrát. Všichni ostatní účastníci, které jsme během epizod sledovali, také zemřeli bez velkého překvapení, protože toto je hlavní pravidlo pro dosažení vítězství.

Také Seong Gi-hun se v poslední epizodě ocitne sám. Tedy skoro. Pár postav přežilo, protože měly štěstí, že byly na pravé straně skla. To jsou samozřejmě organizátoři Squid Game, jmenovitě miliardáři kteří se také každý rok setkávají Hwang Jun-ho, ceremoniář. Je také možné, že přezkoumáme Oh Il-namtvůrce her, který zemřel na konci sezóny, ale mohl se znovu objevit a dozvědět se více o jeho historii.

Na tomto základě tedy můžeme uhodnout část obsazení sezóny 2:

  • Lee Jung-jæ: Seong Gi-hun
  • Wi ha-joon: Hwang Jun-ho
  • Yeong-Su oh : Oh II-nám
  • John David Michaels: VIP 1
  • Daniel C Kennedy: VIP 2
  • David Lee: VIP 3
  • Geoffrey Giuliano: VIP 4
  • Stephane Mot: VIP5
  • Michael Davis: VIP 6

Samozřejmě si představujeme, že se k sérii pro sezónu 2 připojí další herci. Navíc není vyloučeno, že se některé zesnulé postavy vrátí na plátno. V každém případě to tvůrce série naznačuje, i když zatím neví, jak na to hodlá jít. Tento seznam aktualizujeme, jakmile budeme vědět více.

Podle zprávy od režiséra Hwang Dong-hyuka bude druhá sezóna znamenat návrat Gi-huna a tajemného Front Mana. V poznámce se také uvádí, že „ muž v obleku s ddakji by se mohl vrátit ” a setkáme se také s Cheol-su, přítelem Young-hee.

🔢Co se děje v Squid Game sezóně 1?

Squid Game vypráví příběh Seong Gi-huna, nezaměstnaného, ​​rozvedeného, ​​závislého na hazardu, jehož kvality jako otce jsou více než diskutabilní. Jinými slovy, život naší postavy je bídné selhání. Ocitne se na dně, když ho přepadne místní mafie, které dluží peníze, a navíc mu ukradnou peněženku, ve které je výherní tiket z koňského dostihu. Zoufalý zabloudí do soulského metra, kde mu přijde naproti podivný prodavač. Poté, co ho ponížil u Ddakjiho, mu nechá podivnou vizitku s telefonním číslem.

Seong Gi-hun nemá co ztratit a zavolá na číslo a zjistí, že sedí v autě s cizími lidmi. Každý z nich je uspán a poté odvezen do bunkru na izolovaném ostrově. Obklopen 455 dalšími účastníky, Seong Gi-hun zjišťuje, že je účastníkem obrovské hazardní hry, ve které je v sázce několik miliard výher. Stačí mu vyhrát 6 zápasů. Jen první z nich vůbec nevyjde podle plánu. Ve skutečnosti, když je někdo „eliminován“, je ve skutečnosti bez varování zastřelen.

Karta hry SquidKarta hry Squid
Kredit: Netflix

Po tomto prvním hromadném zabíjení začíná hra smrti, ve které hrajeme jak o peníze, tak o přežití. Seong Gi-hun vytvoří malý tým s Cho Sang-woo, Oh Il-nam, Ali Abdu a Kang Sae-byeok. Není jediný, protože naproti se vytvořil další tým složený z mnohem méně benevolentních jedinců. Každý prochází hrami, pokaždé se ztrátami na každé straně. Propukají nepokoje, které dále snižují počet přeživších.

Mezitím policejní důstojník Hwang Jun-ho vede vyšetřování, aby našel jeho zmizelého bratra. Najde stopu izolovaného bunkru a infiltruje se mezi tým zaměstnanců, každý oblečený v kostýmu s kruhem, čtvercem nebo trojúhelníkem na masce, aby identifikoval svou hierarchii. Jedna věc vedla k druhé a on zjistil, že Squid Game byl organizován každý rok, aby pobavil malou skupinu „VIP“ (čti: miliardářů znuděných životem v přepychu). Ještě horší je, že nakonec pochopí, že jeho bratr je ve skutečnosti bývalý vítěz her, který se stal ceremoniářem sloužícím těmto slavným VIP.

Masakr za masakrem, Seong Gi-hun a jeho kamarád z dětství Cho Sang-woo se nakonec za cenu četných zrad dostanou do finále. Seong Gi-hun, zklamaný postojem svého přítele, se ho pokusí zabít, než se vzbouří proti organizátorům a nechá ho naživu. Cho Sang-woo se ale nakonec rozhodne spáchat sebevraždu, a tak ze svého společníka udělá miliardáře. I když je nyní Seong Gi-hun bohatý, ztratil vše: rodinu, přátele, účel. Poté se stane víceméně bezdomovcem, dokud nenajde stopu Oh Il-nama, i když se předpokládá, že zemřel během utrpení.

Ten mu pak prozradí, že je tvůrcem Squid Games a že to udělal jednoduše proto, že měl moc. Sám se účastnil posledního vydání, protože věděl, že je stejně odsouzen k záhubě. Vzbouřený Seong Gi-hun se pak rozhodne vystopovat organizátory za smrtí svých blízkých (poté, co si stejně obarvil vlasy na červeno).

Na stejné téma: Squid Game – „oficiální“ kryptoměna exploduje za letu, podvod fungoval

Proto si představujeme, že sezóna 2 bude pokračovat přímo po událostech sezóny 1. Prohlašujeme, že „Gi-Hun se vrátí a udělá něco pro svět,“ režisér Squid Game naznačuje, že jeho hlavní hrdina se vydá na lov, aby se pomstil miliardářům. Možná se z tohoto důvodu zúčastní nového vydání. Budoucnost ukáže. Dále si všimněte, že showrunner již oznámil, že probíhají jednání s Netflixem o produkci třetí sezóny Squid Game. Plošina nehodlá v nejbližší době pustit husu, která snáší zlatá vejce.

💻 Squid Game, nová nejlepší série Netflix?

Odpověď na tuto otázku je samozřejmě subjektivní, ale čísla mluví sama za sebe. Během několika dní dosáhla Squid Game pozice nejlepšího spuštění v historii Netflixu. Série se rychle stala globálním fenoménem a streamovací platformě vydělala miliardy dolarů. Ve své zprávě z roku 2021 platforma oznámila, že ji sledovalo 145 milionů účtů. Šílený.

Ale takový úspěch nutně vedl k závěje. V Paříži vedlo shromáždění věnované sérii k excesům v davu, kdy fanoušci byli unaveni čekáním na testování samotných her. Jiní, zejména děti, neváhají sami znovu vytvořit krvavé scény ze seriálu, čímž zvyšují obavy rodičů a učitelů. Na internetu není situace o moc lepší. Malware, bitcoinové podvodymnozí využívají všeobecné šílenství k vyprázdnění peněženek těch nejdůvěřivějších.

squid hra netflixsquid hra netflix
Kredity: Netflix

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *