Canal+ a UGC spouští novou nabídku pro mladé lidi, která kombinuje kino a streamování

Dobrá zpráva pro mladé, nová nabídka určená pro mladší 26 let právě vznikla díky Canal+ a UGC. To má za cíl těžit nejen z kanálů skupiny Canal, ale také z nejnovějších filmů v kinech.

dohoda kanál+
Kredity: Canal+

Pokud je vám méně než 26 let a máte rádi televizi i kino, možná vás zaujme nová nabídka společností Canal+ a UGC Cinéma. Obě skupiny spojily své síly a vytvořily unikátní předplatné, které kombinuje přístup ke kanálům Canal+ a neomezenou UGC kartu, která umožňuje neomezený vstup do všech UGC kin.

Jedná se o historické partnerství mezi trhy malých a velkých obrazovek, které si tradičně konkurují. Cílem je přilákat mladé diváky, kteří se stále více obracejí ke streamovacím platformám a službám videa na vyžádání. Tím, že jim obě skupiny nabízejí širokou škálu obsahu, od filmů po seriály, včetně dokumentů a sportu, budují svou loajalitu a nabízejí jim obrovský výběr obsahu ke sledování.

Přečtěte si také – IPTV: Canal+ žaluje tohoto Francouze, který prodával předplatné za 50 EUR ročně, k soudu

Kolik stojí nové předplatné věnované mladým lidem?

Předplatné stojí 25,94 eur měsíčně, což je dobrý obchod v porovnání s jednotlivými cenami neomezené karty UGC -26 let (19,90 eur měsíčně) a nabídky Canal+ -26 let (13,99 eur měsíčně). To představuje úsporu 7,95 EUR měsíčně nebo 95,40 EUR ročně. Nabídka je však omezena na 10 000 odběratelů: 5 000 stávajících zákazníků Canal+ a 5 000 nových.

Navíc prvních 5 000 mladých lidí, kteří si již předplatili Canal+ -26 let a nabídku RAT+, bude moci také využít zvýhodněnou sazbu za nabídku UGC Unlimited -26 let ve výši 11,95 EUR měsíčně namísto 19 EUR. 90 EUR měsíčně . Předplatné je k dispozici od 7. února 2024 podle zásady „kdo dřív přijde, je dřív na řadě“.

Přečtěte si také – Proč musí Canal+ zaplatit 1,66 milionu eur TF1?

UGC také upravuje své další nabídky

UGC Cinéma také oznámila některé změny a nové funkce ve svých předplatných. Od května 2024 se poprvé od roku 2016 zvýší ceny jejích měsíčních karet. Karta Unlimited UGC pro osoby mladší 26 let bude stát 19,90 EUR namísto 17,90 EUR, karta Unlimited UGC bude stát 23,90 EUR namísto 21,90 EUR a karta Unlimited UGC Duo bude stát 39,90 EUR namísto 36,80 EUR.

Aby kompenzovala tento nárůst, vytvořila UGC Cinéma nová předplatná a výhody pro své zákazníky. Například neomezená rodinná karta UGC za 49,90 EUR měsíčně umožňuje předplatiteli pozvat až tři lidi na každou relaci. Neomezená víkendová karta UGC za 19,90 EUR měsíčně umožňuje přístup do kina od pondělí do pátku, zatímco neomezená víkendová karta UGC za 19,90 EUR měsíčně umožňuje přístup do kina od pátku do neděle. Neomezená UGC karta Viva l’Opéra! za 34,90 EUR měsíčně umožňuje předplatiteli užít si kino i operu.

Ještě lépe, UGC Cinéma snížila ceny sladkostí a vstupenek pro doprovod. S kartami UGC neomezený a UGC neomezený -26 nyní předplatitel může koupit místo pro přítele za cenu 8 € za každé sezení. Nová předplatná jsou nyní k dispozici stávajícím předplatitelům, přičemž UGC zvažuje úplný přechod v květnu pro ty, kteří dokončili svůj závazek, nebo následující měsíc pro ostatní.

Tyto nové nabídky odrážejí naše diváky, naši identitu, naši historii a odvážně se snaží usnadnit přístup do kina. Hlavním cílem naší společnosti je oživit vášeň pro kinematografii a povzbudit zvědavost diváků promítáním celé rozmanitosti filmů. », prohlašuje Brigitte Maccioni, generální ředitelka skupiny UGC.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *