AliExpress láme cenu sluchátek Lenovo

Využijte nyní neuvěřitelnou příležitost: sluchátka Lenovo za méně než 15 € k dispozici na AliExpress do 4. dubna. Choice Days na AliExpress slibují slevy až 60 % na širokou škálu produktů a nabízejí výjimečnou šanci vybavit se špičkovou technologií, aniž byste zruinovali.

fr_FR-7-1280-800

Choice Days představují intenzivní propagační období na AliExpress, které trvá až do 4. dubna včetně. Během této akce mohou spotřebitelé využít slevy až 60 % na velké množství produktů, od technických vychytávek až po módní doplňky. Pro milovníky výhodných nabídek je to ideální příležitost, jak naplnit svůj košík kvalitním zbožím za bezkonkurenční ceny.

A chcete-li ušetřit ještě více, můžete použít jeden z následujících kódů:

  • FRCD3 za slevu 3 € od nákupu 29 €
  • FRCD8 za slevu 8 € z nákupu 69 €
  • FRCD20 za slevu 20 € z nákupu 169 €
  • FRCD30 za slevu 30 € z nákupu za 239 €
  • FRCD50 za slevu 50 € z nákupu 369 €

To ti nestačí? Během Choice Days AliExpress také nabízí vrácení a dopravu zdarma 3-7 dní pro všechny položky s razítkem „Choice Days“.

Bluetooth sluchátka Lenovo v centru pozornosti

LenovoLenovo

Během Choice Days AliExpress vyzdvihuje pět modelů bezdrátových sluchátek Lenovo Bluetooth za méně než 15 EUR, což je výhodná nabídka pro ty, kteří chtějí spojit kvalitu zvuku a dostupnou cenu. Dalších 24 hodin můžete využít následující nabídky:

  • -64 % na Lenovo LP3 Pro za 11,07 EUR místo 30,75 EUR
  • -66 % na Lenovo LP6 Pro za 11,65 EUR místo 34,24 EUR
  • -65 % na Lenovo LP75 za 11,49 EUR místo 32,84 EUR
  • -65 % na Lenovo LP5 za 9,50 EUR místo 27,13 EUR
  • -64 % na Lenovo GM2 Pro za 8,86 EUR místo 24,62 EUR

První na seznamu, Lenovo LP3 Pro vyniká svou hodnotou za peníze. Nabízejí stabilní připojení Bluetooth 5.0 až do vzdálenosti 10 metrů a jsou vybaveny 13mm měniči pro čistý a výkonný zvuk. S výdrží baterie tři hodiny a 1200mAh nabíjecím pouzdrem, které funguje jako powerbanka, jsou perfektní pro aktivní uživatele. Pouzdro dynamicky zobrazuje stav nabíjení, takže budete vždy připraveni vyrazit.

Další v seznamu, Lenovo LP6 Pro slibuje lepší zvukový výkon pro hráče s nízkou latencí, což je hlavní plus pro pohlcující herní zážitek bez zvukového zpoždění. Jejich ergonomický design zajišťuje prodloužené pohodlí, což je zásadní pro dlouhé hraní nebo poslech.

Model Lenovo LP75 vyniká vynikající kvalitou zvuku a ultrakompaktním designem. Tato sluchátka jsou ideální pro ty, kteří oceňují diskrétnost a přenosnost bez kompromisů ve zvukovém výkonu.

Sluchátka Lenovo LP5 nabízejí vynikající izolaci hluku a spolehlivou konektivitu Bluetooth 5.0, díky čemuž jsou chytrou volbou pro každodenní dojíždění, cvičení nebo prostě nerušené vychutnávání oblíbené hudby.

Konečně, Lenovo GM2 Pro jsou určeny pro sportovní nadšence s certifikací IPX5 odolnou vůči potu a dešti. Díky své stabilitě a pohodlí jsou ideální pro všechny druhy outdoorových aktivit.

Každý z těchto modelů sluchátek Lenovo nabízí jedinečnou sadu výhod, které splňují různé potřeby uživatelů, kteří hledají cenově dostupné možnosti bez obětování kvality. Choice Days na AliExpress jsou proto ideální příležitostí, jak se vybavit těmito technologickými vychytávkami za skvělou cenu a využít tak výjimečné nabídky dostupné do 4. dubna.

Tento článek je sponzorovaný příspěvek, který vám přináší AliExpress.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *