AliExpress ke svému výročí snižuje cenu hodinek Amazfit

AliExpress slaví narozeniny celý týden! 7 dní, během kterých můžete využít slevy až -70 % na široký výběr High Tech produktů, jako jsou hodinky Amazfit dostupné za opravdu nízké ceny! Níže uvádíme podrobné nabídky.

1200_760

AliExpress slaví narozeniny, hlavní událost ve světě e-commerce, s výjimečnými nabídkami a akcemi na oslavu dalšího roku úspěchu a inovací. Od 18. do 27. března (včetně) budou moci spotřebitelé využívat slevy až 70 %, nové propagační akce a řadu služeb optimalizovaných pro jedinečný zážitek z nakupování.

Až do 27. března můžete kromě slev nabízených značkou využít také následující propagační kódy k dalšímu snížení cen:

  • AAFR05 za slevu 5 EUR při nákupu za 39 EUR
  • AAFR10 za slevu 10 EUR při nákupu za 79 EUR
  • 20 AAFR za slevu 20 EUR při nákupu za 159 EUR
  • 40 AAFR za slevu 40 EUR při nákupu za 299 EUR
  • AAFR80 za slevu 80 EUR při nákupu za 499 EUR

Jako bonus můžete v mobilní aplikaci AliExpress objevit nové exkluzivní propagační kódy, které značka každý den zveřejňuje online!

Během několika příštích dní můžete získat velké množství produktů za nízké ceny, ale to není vše! AliExpress klade důraz na uživatelskou zkušenost s optimalizovanými logistickými službami a slibuje rychlé dodávky pro všechny položky, včetně těch zasílaných z EU, s možností doručení 3–5 dnů a vrácením zdarma. To odráží závazek AliExpress nabízet nejen skvělé ceny, ale také prvotřídní služby zákazníkům.

Hodinky Amazfit za sníženou cenu!

Nevíte, co si vybrat ze všech akcí? Vyřešili jsme to za vás a nabízíme vám 2 modely připojených hodinek Amazfit za opravdu výhodné ceny!

gts2gts2

AliExpress vám ke svému výročí nabízí hodinky Amazfit GTS2 s neuvěřitelnou slevou -66 %! Do 27. března (do vyprodání zásob) je tedy k dispozici pouze za 64,59 EUR místo 189,98 EUR.

Amazfit GTS 2 vyniká svým propracovaným designem a pokročilými funkcemi sledování zdraví, to vše je zabaleno v elegantním hliníkovém těle, které mu dodává prémiový nádech. Tyto hodinky jsou vybaveny AMOLED obrazovkou s rozlišením 348 x 442 pixelů s hustotou 341 ppi a zajišťují výjimečnou čitelnost. Vynikne zejména v oblasti fitness s integrovaným sledováním GPS, množstvím profilů aktivit a kompatibilitou se Strava. Jeho baterie vydrží při reálném používání asi týden, což je na tak kompletní připojené hodinky působivé. Díky sledování krevního kyslíku (SpO2) během spánku a nepřetržitému monitorování srdečního tepu díky senzoru Huami BioTracker 2 PPG se Amazfit GTS 2 ukazuje jako solidní volba pro ty, kteří hledají vyvážení sledování kondice a zdraví bez kompromisů.

gts2minigts2mini

Hledáte ještě nižší cenu? Podzimte na minihodinky GTS 2 dostupné s -55% slevou nebo 52,88 EUR místo 117,51 EUR!

Amazfit GTS 2 Mini nabízí kompaktní a lehký design s 1,55palcovým AMOLED displejem. I přes své malé rozměry nešetří na funkcích, nabízí GPS, sledování tepové frekvence, více než 70 sportovních režimů a kompatibilitu se Strava. Je také vybaven pro monitorování zdraví pomocí funkcí, jako je měření kyslíku v krvi (SpO2), monitorování stresu a monitorování menstruačního cyklu. Jeho přijatelná cena a robustní možnosti z nich dělají chytrou volbu pro ty, kteří hledají chytré hodinky zaměřené na zdraví a kondici, aniž by museli vydělat peníze.

A pro ještě více nabídek zamiřte na web AliExpress!

Tento článek je sponzorovaný příspěvek, který vám přináší AliExpress.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *