AliExpress Choice Day: 2 prémiové smartphony za méně než 500 EUR

V posledních hodinách AliExpress Choice Day objevte dva smartphony, Nubia Z50 5G a ZTE Nubia Z50S Pro, nabízené za bezprecedentní ceny díky exkluzivním slevám a speciálnímu promo kódu. Vše vám prozradíme v tomto článku.

fr_FR-1280×800

AliExpress’ Choice Day, den věnovaný exkluzivním akcím a slevám na velké množství produktů, dnes večer končí. Tato akce, dlouho očekávaná hledači výhodných nabídek, představuje jedinečnou příležitost, jak výrazně ušetřit na předmětech všech kategorií, od elektronických přístrojů po domácí potřeby. AliExpress v posledních dnech nabízí slevy až -60 % na všechna svá oddělení!

A na poslední hodiny akce je to příležitost získat poslední výhodné nabídky. V tomto šílenství propagačních akcí vynikají především dva smartphony svou nepřekonatelnou hodnotou za peníze: smartphone Nubia Z50 5G a ZTE Nubia Z50S Pro. Se slevami až -35 % a další výhodou ve výši 50 EUR díky kódu FRCD50 patří tyto nabídky bezpochyby k těm nejatraktivnějším na konci Dne výběru.

Smartphone Nubia Z50 5G: výkon a elegance

lehký šátek na hlavulehký šátek na hlavu

Aktuálně na AliExpressu je Nubia Z50 5G k dispozici pouze za 373,66 EUR namísto 533,80 EUR!

Nubia Z50 5G vyniká svou kombinací výkonu a estetiky. Je vybaven pokročilým procesorem Snapdragon a nabízí vysoký výkon, ideální pro hraní her a náročné aplikace. Jeho výjimečně čistá obrazovka AMOLED slibuje úplné ponoření do vašeho oblíbeného obsahu s živými barvami a přesnými detaily.

Technologie 5G zajišťuje ultrarychlé připojení a mění zážitek z prohlížení a streamování. Přidejte k tomu robustní baterii zaručující pozoruhodnou autonomii a získáte smartphone navržený tak, aby podporoval nejaktivnější uživatele po celý den. S výraznou slevou během AliExpress’s Choice Day je Nubia Z50 5G nabídkou, kterou si nemůžete nechat ujít pro ty, kteří hledají schopné zařízení za skvělou cenu.

Smartphone ZTE Nubia Z50S Pro: špičková technologie

nubia2nubia2

Během tohoto Choice Day nabízí AliExpress také ZTE Nubia Z50S Pro za pouhých 492,32 EUR namísto 757,41 EUR se slevou -35 %.

ZTE Nubia Z50S Pro se prezentuje jako špičkový smartphone, určený pro náročné uživatele, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi výkonem a fotografickou kvalitou. Je vybaven revolučním 108MP fotoaparátem a zachycuje ostré a přesné snímky i za špatných světelných podmínek, přičemž zvýrazní každý detail s bezkonkurenční čistotou. Jeho nejnovější generace procesoru Snapdragon zajišťuje plynulý a citlivý uživatelský zážitek, který je schopen bez námahy zvládat ty nejnáročnější hry a náročné multitaskingové úkoly.

OLED displej poskytuje živé barvy a hlubokou černou, což zlepšuje vizuální zážitek při hraní her, streamování videa nebo procházení webu. Se zabudovanou technologií 5G slibuje ZTE Nubia Z50S Pro ultra rychlé stahování a streamování, což umožňuje bezprecedentní konektivitu. Jeho velká kapacita baterie ve spojení s rychlým nabíjením znamená, že si uživatelé mohou užívat dlouhé hodiny používání, aniž by se museli starat o dobíjení. ZTE Nubia Z50S Pro, nabízený s výjimečnou slevou během AliExpress’s Choice Day, je ideální volbou pro ty, kteří chtějí vlastnit smartphone, který vyniká jak ve výkonu, tak ve fotografování.

Tento článek je sponzorovaný příspěvek, který vám přináší AliExpress.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *