3D tiskárna Creality Ender-3 V3 SE za 159 EUR na GeekBuying!

Zamiřte rychle na GeekBuying a využijte březnové akce a neuvěřitelné slevy na široký výběr 3D tiskáren Creality včetně výjimečné Creality Ender-3 V3 SE za méně než 160 EUR! Níže odhalujeme nejlepší nabídky a také výběr promo kódů, abyste ještě více ušetřili.

3D tiskárna Creality Ender-3 V3 SE

Během březnových výprodejů na GeekBuying mají nadšenci 3D tisku jedinečnou příležitost vybavit se špičkovým vybavením za snížené ceny. Mezi atraktivními nabídkami vyniká 3D tiskárna Creality Ender-3 V3 SE zvláště atraktivní cenou.

Poslední jmenovaný je na pár dní k dispozici s 35% slevou s kódem NNNFRCAE3. Výjimečně tak klesne pod hranici 200 EUR a je k dispozici pouze za 159 EUR, zatímco obvykle 246,05 EUR.

3D tiskárna Creality Ender-3 V3 SE oslovuje širokou škálu uživatelů svou jedinečnou kombinací snadného použití, vysokého výkonu a všestrannosti. Ve skutečnosti je uznáván pro svou rychlost a přesnost, s maximální rychlostí tisku 250 mm/sa přesností ±0,1 mm. Nabízí tiskový objem 220 x 220 x 250 mm a je kompatibilní s různými filamenty, jako jsou PLA, PETG a TPU. Vybavený tryskou, která může dosáhnout 260°C a vyhřívaným lůžkem až 100°C, je vhodný pro různé projekty. Jeho montáž je rychlá, kolem dvaceti minut, díky zjednodušené konstrukci. Ender-3 V3 SE kombinuje výkon a snadné použití, ideální pro nováčky i experty.

Creality 3D tiskárny za nízké ceny

Chcete ještě víc? GeekBuying tím nekončí a nabízí vám následující modely 3D tiskáren za bezkonkurenční cenu:

3D tiskárna Creality K13D tiskárna Creality K1

3D tiskárna Creality K1, známá svou pozoruhodnou rychlostí 600 mm/s a zrychlením 20 000 mm/s², je zaměřena jak na profesionály, tak na nadšence pro 3D tisk. Jeho technologie CoreXY v kombinaci s lehkým extrudérem Direct Drive a keramickým topným tělesem mu umožňuje rychle dosáhnout teploty 200 °C a optimalizovat tak dobu tisku. K1 je vybavena automatickou, flexibilní a magnetickou topnou deskou, která usnadňuje odstraňování otisků. Podporuje širokou škálu materiálů, včetně PLA, PETG, ABS a dalších, díky uzavřenému krytu s aktivní filtrací. Díky operačnímu systému Creality OS zajišťuje hladký uživatelský zážitek prostřednictvím 4,3palcové dotykové obrazovky a nabízí Wi-Fi připojení pro dálkové ovládání přes Creality Cloud. Tato tiskárna vyniká nejen svou rychlostí, ale také snadným ovládáním, díky kterému je 3D tisk dostupnější a efektivnější.

3D tiskárna Creality K1 Max3D tiskárna Creality K1 Max

Creality K1 Max je umístěna jako špičková 3D tiskárna v řadě Creality CoreXY, která nabízí působivý tiskový objem 300 x 300 x 300 mm. Je vybavena Direct Drive extruderem a dosahuje maximální rychlosti tisku 600 mm/s, díky technologii CoreXY slibující rychlé a kvalitní tisky. Lůžko této tiskárny se vyhřívá a vyrovnává automaticky, což usnadňuje přilnutí prvních vrstev. S maximální teplotou trysky 300 °C může K1 Max pracovat s širokou škálou filamentů, jako je PLA, PETG, ABS a ještě techničtějšími materiály, jako je PA-CF nebo PET-CF. Jeho konektivitu zajišťuje Wi-Fi, Ethernet a USB klíč, který nabízí flexibilitu a dálkové ovládání přes Creality Cloud. Jeho operační systém CrealityOS, dvoujádrový procesor 1,2 GHz a integrovaná paměť 8 GB navíc zaručují vysoký výkon a snadné použití. Vybavený uzavřeným šasi a částicovým filtrem, K1 Max slibuje bezpečnost a komfort používání, a to i u materiálů vyžadujících vysoké teploty.

3D tiskárna Creality K1C3D tiskárna Creality K1C

Creality K1C je pokročilá 3D tiskárna, která vyniká svými schopnostmi vysokorychlostního tisku, až 600 mm/s, s působivým zrychlením 20 000 mm/s². Tento model těží z robustní konstrukce díky plně uzavřenému šasi, které nabízí tiskový objem 220 x 220 x 250 mm. Díky extrudéru Direct Drive a celokovovému hot-end systému dokáže K1C zpracovat širokou škálu materiálů, včetně abrazivních vláken, jako jsou vlákna s uhlíkovými vlákny. Obsahuje také aktivní systém filtrace vzduchu, který zaručuje bezpečnější pracovní prostředí. K1C je vybavena 4,3palcovým barevným dotykovým displejem pro intuitivní uživatelské rozhraní a umožňuje bezdrátové připojení pro snadný tisk z různých zařízení. Jeho automatické vyrovnání desky zajišťuje dokonalé přilnutí prvních vrstev. Díky těmto pokročilým funkcím je Creality K1C navržena pro uživatele, kteří hledají vysoký výkon a flexibilitu při výběru tiskových materiálů.

Creality Ender-3 S1 ProCreality Ender-3 S1 Pro

Creality Ender-3 S1 Pro vyniká ve světě 3D tiskáren svou schopností tisknout při vysokých teplotách, až 300 °C. Tato funkce výrazně rozšiřuje škálu použitelných materiálů a poskytuje více kreativních možností. Díky celokovovému extrudéru „Sprite“ s dvojitým převodem zaručuje vytlačovací sílu 80 N pro hladké podávání vlákna bez zasekávání. Automatická vodováha CR-touch zajišťuje přesné a efektivní nastavení tiskového lože, díky čemuž je tiskárna přístupnější pro začátečníky při zachování přesnosti potřebné pro zkušené uživatele. S 4,3palcovým LCD displejem a intuitivním uživatelským rozhraním Ender-3 S1 Pro slibuje zjednodušený uživatelský zážitek. 96 % předmontované, montáž je rychlá a snadná a vyžaduje pouze šest jednoduchých kroků, abyste mohli začít.

3D tiskárna Creality Ender-3 V3 KE3D tiskárna Creality Ender-3 V3 KE

3D tiskárna Creality Ender-3 V3 KE vyniká integrací operačního systému Creality OS založeného na Klipper, který umožňuje rychlý tisk až 500 mm/s a zrychlení 8 000 mm/s². Jeho tiskový objem 220 x 220 x 240 mm v kombinaci s extruderem Sprite schopným dosáhnout až 300 °C je kompatibilní s širokou škálou filamentů, včetně náročných materiálů jako PLA, PETG, TPU, ABS a ASA. Obsahuje pokročilé funkce, jako je automatické vyrovnávání lůžka, kompenzace vibrací pro lepší kvalitu tisku a WiFi připojení pro vzdálenou správu přes Creality Cloud. Díky těmto funkcím je Ender-3 V3 KE robustní a všestranná volba pro nadšence 3D tisku a profesionály, kteří hledají efektivitu a vysokou kvalitu tisku.

Až -70 % na celém webu GeekBuying během měsíce března

geekbuyinggeekbuying

Creality není jedinou značkou, která bude během těchto březnových akcí na GeekBuying v centru pozornosti! FOSiBOT, Sclupfun, OneSport, Jimmy, Ridstar atd. Až do 31. března značka snižuje ceny různých produktů se slevami až 70 % v závislosti na odděleních.

A pro další slevy použijte následující promo kódy:

  • 24MGS1 se slevou 50 EUR za každých 550 EUR nákupu
  • 24MGS2 se slevou 25 EUR za každých 300 EUR nákupu
  • 24MGS3 se slevou 10 EUR za každých 100 EUR nákupu
  • 24MGS4 se slevou 3 € za každých 30 € nákupu

Jako bonus navíc, pokud platíte přes PayPal, Klarna nebo kreditní/debetní kartou, můžete si také užít:

  • Dodatečná sleva 5 € z nákupu 200 €
  • Dodatečná sleva 10 € z nákupu 400 €

Tento článek je sponzorovaný příspěvek, který vám přináší GeekBuying.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *